reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z kamieniem 3miesiecznego bobasa

Dołączył(a)
25 Luty 2014
Postów
4
Witam nazywam się Ola mam 23 lata i jestem mama ślicznej Kamilki, ale otóż ostatnio mam z moja pociecha pewne problemy, przynajmniej tak mi się wydaje.Moja coreczka ma 3mies 2 tyg i 5 dni ale od jakichs 2 tyg je mi raz w nocy 120ml mleka (karmie od kad corka ma miesiac bebilon ar) i nad ranem kolo godz 6 dojada zaledwie 30ml wstaje okolo 9 ale nie chce jesc tylko placze gdy chce ja nakarmic jej nastepny pelny posilek takze okolo 120-150ml jest okolo 13 pozniej kolo 19 i na noc znow jest problem z karmieniem, dodam że herbatke pije nie chetnie dziennie od 25 do 50ml, co mam robic? czy zaczac urozmaicac jej diete by chetniej zjadala?? blagam doradzcie!!
 
reklama
olkaa: Podają Państwo mleko początkowe dla dzieci ulewających. Czy od samego początku przejścia na bebilon ar zauważyła Pani niechęć córki do spożywania tego mleka? Proszę nie wprowadzać produktów uzupełniających dietę, córka jest za mała na inne produkty niż mleko.
 
Do góry