reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Problem z karmieniem

Mitap

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2019
Postów
36
Rozwiązania
0
Mam problem z karmieniem, córka ma prawie 3 miesiące i waży prawie 5,5 kg (wg ur. 3,450 kg) do 6 tygodnia życia mimo moich początkowych problemów z karmieniem piersią jadła bardzo ładnie i szybko, tyła co tydzień po 200 g.. później zaczęły się problemy z kolkami i gazami, dziecko protestuje i krzyczy przy próbach karmienia czy to piersią czy z butelki, chwyta pierś, possie, a za chwilę pręży się i zaczyna się atak placzu. Przerywa płacz gdy podniesie się ja na ramię, a dalsze próby karmienia kończą się tak samo, karmienie trwa godzinę lub dłużej. Przez jej problemy z jedzeniem mam wrażenie że moja laktacja się zmniejsza. W ostatnim tygodniu nie przytyła nawet 100 g . Czy jest powód do niepokoju. Oprócz kolek i problemów przy jedzeniu dziecko wygląda na okaz zdrowia. Dodam że od ok miesiąca mała strasznie się ślini i dosłownie wpycha rączki do ust czasem dławiąc się nimi(może to ma jakiś związek)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry