reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z kupka

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
5
Pomocy bo już nie wiem co robić….

Córka prawie 3 miesiące i jakiś czas temu znajoma poleciła mi windi na wzdęcia i to jej pomogło może pare razy zrobiłam jej to ale problem jest taki ze od tego czasu córka nie chce sama zrobić kupki…
Co mogę teraz zrobić może któraś z was miała taki przypadek
 
reklama
A robisz masaże? Dodatkowo można dociskać nóżki do brzucha.
Windi to tylko na sytuacje awaryjne, bo rozleniwia układ wydalniczy dziecka.
 
gdybym wiedziała ze tak się stanie w życiu bym tego nie użyła
Robię masaże i nóżki tez dociskam ale ona prze i wypchać nie może bo zaciska nóżki
 
U mnie pomogła zmiana mleka, częstsze podawanie wody. Też zdarzyło mi się użyć windi, ale jak zrezygnowałam z wszystkich wspomagaczy to dopiero się unormowało. Najgorsze było czekanie na kupkę...

Mi dziewczyny z forum radziły lactulose, ale obeszło się bez, bo sama zrobiła. Najlepiej chyba skonsultować z lekarzem.
 
Moje dziecko ma 2.5 miesiąca. Jest karmione mlekiem modyfikowanym. Lekarz pediatra mi tak poleciła, ze przy mm jest konieczne przepajanie. Podaje jej odrobinę wody między posiłkami - ile chce, dużo nie wypija. Lekarka mi powiedziała, że dziecko nie wypije więcej niż potrzebuje.
 
reklama
No ja słyszałam sprzeczne opinie, ale szczerze mówiąc widzę, że ona tej wody czasem potrzebuje. Z kolei czasem w ogóle nie chce pić.
 
reklama
Do góry