reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z kupka

Dołączył(a)
14 Sierpień 2018
Postów
5
Witam.. Od 2 tygodni karmie moja 6 tygodniowa córeczkę mlekiem modyfikowanym Bebiko. Od jakiegoś czasu mała nie wyproznia się ostatnia kupke sama zrobiła 5 dni temu a ja sama codziennie "pomagam" się jej wypróżnić . Niektórzy mówią że to normalne ale nie jestem pewna.. Zdążyło wam się już co takiego
 
reklama
Proponuję omówienie z pediatrą zmiany mleka. Ja mojemu dziecku nie pomagałam w wypróżnianiu do... 4 dni, potem wlewka. Ale serio, omów mleko z pediatrą.
 
na mm dzieci chyba powinny robić kupki częściej. Zmień mleko, najlepiej zapytaj pediatry, ale uprzedzam ze w cenie bebiko nic już nie znajdziesz, na problemy brzuszkowe mieszanki są droższe.
 
Witam.. Od 2 tygodni karmie moja 6 tygodniowa córeczkę mlekiem modyfikowanym Bebiko. Od jakiegoś czasu mała nie wyproznia się ostatnia kupke sama zrobiła 5 dni temu a ja sama codziennie "pomagam" się jej wypróżnić . Niektórzy mówią że to normalne ale nie jestem pewna.. Zdążyło wam się już co takiego
Po pierwsze przy mm trzeba przepajac dziecko woda bo padnie na zatwardzenie po drugie nie powinno się samemu dziecku "pomagać" Bi dziecko musi pracować mięśnie odbytu. Pediatra na pewno pomoże
 
Do góry