reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z porannymi cukrami.. 32tc..

Walczymy dieta, dokładamy pomiar cukrów w nocy, bo poza tymi na czczo reszta jest niska
🤷‍♀️Zobaczymy co dalej za tydzien, ponieważ dieta udało się uregulowac cukry po śniadaniu
 
reklama
Próbowałaś jeść np półgodziny wcześniej i trochę więcej węglowodanów np kanapka z pomidorami możesz mieć z głodu wyrzut cukru do krwi ,mi po sterydach też cukry strasznie szały aż bylam szoku bo nie mogłam uregulować na szczęście powoli zaczely spadać
 
Cześć, właśnie dzisiaj bylam na powtórce krzywej i czekam na wyniki. Robiłam też badanie Hemoglobina glikowana (HbA1C) 8 wyszło mi 5,wiec bardzo dobrze, liczę, że bez insuliny się obędzie.
Z dieta udało mi się zejść że 105 na 96 kiedy na osatania kolację jem garść orzechów włoskich i popijam woda z cytryna, to wtedy rano bajka. Aczkolwiek dzisiaj miałam 96,a jak dojechałam do labo to z palca było 110 :/ Niee jem też na wieczór chleba, bo po kanapkach mi wybijało bardzo. Najlepsze jest to że chleb chlebowi nie równy. Po jednym Grahamie, gdzie zjadłam jedna kanapkę z polędwica i kiszonym ogórkiem cukier miałam prawie 160 :o byłam w szoku.. Te cukry to kosmos, ale na szczęście w dzien są dobre
 
Chleb trzeba dopasować każdej pasuje co innego a dlaczego masz powtórkę glukozy?
 
Cześć, właśnie dzisiaj bylam na powtórce krzywej i czekam na wyniki. Robiłam też badanie Hemoglobina glikowana (HbA1C) 8 wyszło mi 5,wiec bardzo dobrze, liczę, że bez insuliny się obędzie.
Z dieta udało mi się zejść że 105 na 96 kiedy na osatania kolację jem garść orzechów włoskich i popijam woda z cytryna, to wtedy rano bajka. Aczkolwiek dzisiaj miałam 96,a jak dojechałam do labo to z palca było 110 :/ Niee jem też na wieczór chleba, bo po kanapkach mi wybijało bardzo. Najlepsze jest to że chleb chlebowi nie równy. Po jednym Grahamie, gdzie zjadłam jedna kanapkę z polędwica i kiszonym ogórkiem cukier miałam prawie 160 :o byłam w szoku.. Te cukry to kosmos, ale na szczęście w dzien są dobre
Wiesz co to juz lekarz zdecyduje ale to nadal za wysokie cukry sa rano a insulina załatwia sprawę ale u ciebie to juz końcówka to nie wiem czy jest sens.... No chyba słyszałam że zależy to od lekarza mój chce wyniki ponizej 90 i tyle
 
reklama
Cześć, właśnie dzisiaj bylam na powtórce krzywej i czekam na wyniki. Robiłam też badanie Hemoglobina glikowana (HbA1C) 8 wyszło mi 5,wiec bardzo dobrze, liczę, że bez insuliny się obędzie.
Z dieta udało mi się zejść że 105 na 96 kiedy na osatania kolację jem garść orzechów włoskich i popijam woda z cytryna, to wtedy rano bajka. Aczkolwiek dzisiaj miałam 96,a jak dojechałam do labo to z palca było 110 :/ Niee jem też na wieczór chleba, bo po kanapkach mi wybijało bardzo. Najlepsze jest to że chleb chlebowi nie równy. Po jednym Grahamie, gdzie zjadłam jedna kanapkę z polędwica i kiszonym ogórkiem cukier miałam prawie 160 :o byłam w szoku.. Te cukry to kosmos, ale na szczęście w dzien są dobre
A w przypadku chleba to juz Wogule opowieści mozna pisać oni ciemny chleb robia slodem więc po za normalną maja masz cukier .... Jem chleb z jednej tylko piekarni tam mogę spokojnie kupić a juz po pieczywie z marketu to zupełnie jest kosmos
 
Do góry