reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z siusiaczkiem.

Dołączył(a)
22 Październik 2019
Postów
1
Mój syn ma już 10 lat a codziennie wstaje z napręzonym siusiaczkiem.Po wyjściu z toalety cały czas stoi,wstydzi się chodzić do szkoły i strasznie go to denerwuje.Czy to w tym wieku normalne? Proszę o poradę
 
reklama
Rozwiązanie
Mam dwóch chłopców. 6 lat i prawie 13 lat. Rano tak mają, to oczywiste. Mają też tak kiedy długo trzymają siku.
Czy cały czas- to na pewno nie ale się zdarza. To normalnie.

Co rozumiesz przez słowa "cały czas"? Czy zwód penisa utrzymuje się bez przerw, bez stymulacji jakiejś np. przepełniony pęcherz.

Może pediatra coś poradzi. Niekoniecznie musisz brać syna. To będzie krępujace dla niego. Sama zejdź i się poradz.
Przecież poranne wzwody penisa to normalna sprawa u mężczyzn, a Twój syn jest już w wieku, w którym ma prawo zacząć proces dojrzewania, więc nie widzę w tym nic dziwnego.
Często zdarza się u chłopców w tym wieku, że penis dłuższy czas ma wzwód, a jeśli Cię to aż tak niepokoi to przecież możesz iść z nim do lekarza i rozwieje on wszystkie wątpliwości.
 
Mam dwóch chłopców. 6 lat i prawie 13 lat. Rano tak mają, to oczywiste. Mają też tak kiedy długo trzymają siku.
Czy cały czas- to na pewno nie ale się zdarza. To normalnie.

Co rozumiesz przez słowa "cały czas"? Czy zwód penisa utrzymuje się bez przerw, bez stymulacji jakiejś np. przepełniony pęcherz.

Może pediatra coś poradzi. Niekoniecznie musisz brać syna. To będzie krępujace dla niego. Sama zejdź i się poradz.
 
Rozwiązanie
Do góry