reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Problem z siusiaczkiem.

Dołączył(a)
22 Październik 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Mój syn ma już 10 lat a codziennie wstaje z napręzonym siusiaczkiem.Po wyjściu z toalety cały czas stoi,wstydzi się chodzić do szkoły i strasznie go to denerwuje.Czy to w tym wieku normalne? Proszę o poradę
 
reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2019
Postów
395
Rozwiązania
0
Przecież poranne wzwody penisa to normalna sprawa u mężczyzn, a Twój syn jest już w wieku, w którym ma prawo zacząć proces dojrzewania, więc nie widzę w tym nic dziwnego.
Często zdarza się u chłopców w tym wieku, że penis dłuższy czas ma wzwód, a jeśli Cię to aż tak niepokoi to przecież możesz iść z nim do lekarza i rozwieje on wszystkie wątpliwości.
 

mamunia86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2017
Postów
1 455
Rozwiązania
4
Mam dwóch chłopców. 6 lat i prawie 13 lat. Rano tak mają, to oczywiste. Mają też tak kiedy długo trzymają siku.
Czy cały czas- to na pewno nie ale się zdarza. To normalnie.

Co rozumiesz przez słowa "cały czas"? Czy zwód penisa utrzymuje się bez przerw, bez stymulacji jakiejś np. przepełniony pęcherz.

Może pediatra coś poradzi. Niekoniecznie musisz brać syna. To będzie krępujace dla niego. Sama zejdź i się poradz.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry