reklama

Problem z zakupami dla dziecka???

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez FRONKA, 1 Kwiecień 2009.

1. FRONKA

FRONKA Początkująca w BB

Pilne! Bardzo proszę przyszłe i obecne mamy abyscie dały mi znać z jakimi zakupami dla dziecka macie problem?
    Może z czegos nie ma wystarczającego wyboru w sklepach i musicie sie nachodzic i naszukac zanim cos odpowiedniego znajdziecie dla swojej dzidzi?
    Dajcie proszę znać.

2. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

wszystko zależy od gustu... generalnie w sklepach jest wszystko tylko pytanie czy szukam czegoś nadzwyczajnego czy wystarcza mi to co jest? ja czesto zamawiam cos z allegro poniewaz tu owszem sa ale np nie ciekawe wzory na uraniach lub "tandetne" czapki :/ jedyne czego nie dostalam u siebie a jestem z elbląga to bramka do futryn i kapelusz kąpielowy a tak jest wszystko ale nie zawsze wystarczajace dobre... i jeszcze czesto zamawiam zabawki z internetu ale to tylko z racji ceny poniewaz znacznie sie oszczedza na markowych zabawkach niestety nawet 30 /40 %;-)

3. reklama
  4. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

moim zdaniem za dużo jest ubranek jednego koloru dla płci,tzn. dla syna od maleńkości miałam wybór albo niebieski albo biały, tak jakby inne kolory nie istniały..:baffled:
    a jeśli chodzi o konkretną rzecz, to u nas jest bardzo mały wybór smoczków dla dzieci, zwykle mozna dostać tylko a a co z resztą???

Poleć forum