reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemik

reklama
Klaudusia ten Twoj mały to niezly aparacik heheheh. Tak wcina, super- ja teeeeż tak chcęęęęęę:-D:rolleyes::oo::rofl::rolleyes2:. Mój mały to choćby calą noc nic nie wypił, rano tez nie będzie chciał. Wtedy w desperacji biorę łyżeczkę i "jedziemy z tym koksem":-D-mały aż się trzęsie jak widzi co go czeka:szok::-D, matka-morderczyni się zbliża. Jakby potrafił chodzić, pewnie by uciekł od razu na mój widok:-D:baffled::crazy::-D:-D.
Jedyne czym sie lubi zajadac tak bez wypluwania i "chomikowania" jedzenia w ustach to owoce, ale dziś zrobił jakiś postęp bo wsunał prawie cały słoiczek jagnięciny kaszą jaglaną:szok:.
ale sie usmialam a to dlatego ze ja mam podobnie.
Glupio mi to napisac ale z jednej strony dobrze ze nie jestem z tym sama:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Moj to czesto pierdzi buzia a mnie to do szalu czasami doprowadza,wtedy przerywam karmienie siadam na krzesle i czekam co bedzie dalej a on po chwili przestaje pierdziec patrzy sie na mnie i sie smieje i pewnie mysli sobie "ALE CIE MATKA W JAJO ROBIE'':-D
Po takim jedzeniu ja jestem w kaszce czy tam wzupce on i wszystko do kola.:baffled:
 
Do góry