reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemik

Dziewczyny ja wam współczuje problemów, że dzidzia nie chce pić mleczka z butelki! Ja mam troche odwrotny problem, bo mój Wikuś ciągnie tą butlę jak opętany! Tylko widzi butle to cały się trzęsie do niej! :rofl2: Kaszka oczywiście też z butli. Kiedyś próbowałam łyżeczą to nie dość, że się darł to połowe wypluwał a cycusia z butli z kachą pociągnął i spokój :-p
Łyżeczką moja dzidzia je tylko zupki :baffled: nauczył się herbatę pić ze szklanki i teraz inaczej nie chce! :szok:
Teraz rano mu wprowadziłam kaszkę manną na zwykłym mleku. :tak: to jak się dosadził to 250ml na raz strzelił!:szok::szok::szok: A jak się odkleił od butli to wyglądał jak stary pijak!:-D:-D:-D Oczy jak po ostrym chlaniu!:-D:-D:-D
Za pierwszym razem odkleiłam go od butli po 200 ml :-)
A mam pytanko:agulekagulek jakie mleko kartonowe dajesz? ja na razie kupuje łaciate 2%.
 
reklama
wow!ale masz fajnie!też bym chciała żeby moja tak jadła.ale bym była szczęśliwa.ja nie wiedziałam ze mleko kartonowe można dawać już w tym wieku.myślałam że o wiele wiele później.
 
Też nie wiedziałam, ale jak byłam u koleżanki to powiedziała, że daje już od ponad miesiąca i wszystko jest ok. Też spróbowałam i jest ok. Jkaby miał zaparcia, brzuszek go bolał to bym odstawiła ale jak jest ok to czemu ma nie jeść. Ale poza tym to on dostaje jeszcze 180 ml modyfikowanego w dzień. Muszę mu zwiększyć na 210 bo teraz je taką porcję jak 5 miesięczne dziecko :-)
Jak nie dostawał tej kaszy mannej to na śniadanie dostawał też 180-210 modyfikowanego. :-D No i na kolację dostaje kaszkę ryżową na modyfikowanym :-)
A po tych placuszkach co Wam pisałam, że zrobiłam to walnął taką kupę, że 2 godziny mieszkanie wietrzyłam! :-D Kupa poszła bez żadnych problemów, bólów i innych :-)
 
moja córka jest mlekopijcą więc moglaby cały czas pić mleko i zagryzać chrupkami kukurydzianymi bądz owocami. Jedynie co zje to obiad a tak woli mleko. Więc momo swoich 8 m ma 2 posiłki mleczne w ciągu dnia i 2 w nocy :zawstydzona/y:tragedia ... aż wam zazdroszcze
 
z tym że mała w nocy nadrabia mleko bo wstaje 3razy i potrafi zjeść po 90ml

Widzisz to już masz 180 ml a mój nie wstaje w nocy. Jak o 20 dostanie tak dopiero następne o 8 rano. A jak się obudzi to smoczka mu daje i idzie spać bez karmienia. No chyba że zostawi o 20 kaszki to wtedy w nocy dostaje porcyjke :happy:
 
Jak tak czytam ze niektorych z was dzieci ladnie jedza mleczko z butli to az mi szkoda,ze moj synek tak nie chce jesc.
Bron Boze nie zazdroszcze!!!
Moj w nocy jak sie obudzi to nie zabardzo chce jesc jak poczuje ze w butli mleko ehhh taki juz z niego typ!!!
Moj jak mial 4m to zasypial po 21 a wstawal dopiero po 7 czy nawet przed 8 a teraz juz z miesiac wstaje ze 3razy w nocy:baffled:i nie chce jesc!!!

Klaudusia a o jakich ty plackach piszesz??
 
ewelcia86 ostatnio zrobiłam mojemu dziecku placuszki ziemiaczane smażone na oliwie z oliwek i o dziwo wcinał aż mu się uszy trzęsły! Zjadł placki z 4 średnich ziemiaków! Myślałam, że może mieć problem po nich z brzuszkiem i kupą a tu nic! :-) a mój Wiktor to jak ja jem kanapki to oczywiście on też musi :-D normalnie gryzie mi kanapki! :-) z resztą jak widzi że cokolwiek jem to jest krzyk że on też chce :-)
 
reklama
Klaudusia ten Twoj mały to niezly aparacik heheheh. Tak wcina, super- ja teeeeż tak chcęęęęęę:-D:rolleyes::oo::rofl::rolleyes2:. Mój mały to choćby calą noc nic nie wypił, rano tez nie będzie chciał. Wtedy w desperacji biorę łyżeczkę i "jedziemy z tym koksem":-D-mały aż się trzęsie jak widzi co go czeka:szok::-D, matka-morderczyni się zbliża. Jakby potrafił chodzić, pewnie by uciekł od razu na mój widok:-D:baffled::crazy::-D:-D.
Jedyne czym sie lubi zajadac tak bez wypluwania i "chomikowania" jedzenia w ustach to owoce, ale dziś zrobił jakiś postęp bo wsunał prawie cały słoiczek jagnięciny kaszą jaglaną:szok:. Ale to chyba dlatego, że to było u mojej mamy w mieszkaniu bo go zabawiała kukiełkami, a on zapomniał ,że je:-D:-)
 
Do góry