reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Problemy hormonalne czy ciaza

Rozwiązania
0
Cześć. Odchodzę już od zmysłów i nie wiem co powiedzieć. Brałam tabletki anty ale Jakiś czas temu zapomniałam zażyć dwóch. Wiem, ze to nieodpowiedzialne ale wzięłam 3 naraz. ; za 2 dni i ten „dzisiejszy”. Miałam wtedy zawroty głowy i źle się czułam .. po tej sytuacji odstawiłam tabletki i kochałam się wiele razy z partnerem bez zabezpieczenia zawsze kończąc we mnie. Nie mam okresu od 2 miesięcy już.. nie wiem czy to spowodowane problemami hormonalnymi bo wkoncu 3 tabletki naraz czy ciąża .. zrobiłam 2 testy jeden wyszedł negatywny a przy drugim jedna kreska pokazała się wyraźna a druga była rozmyta na dosłownie 2sek

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
A czy nadal bierzesz tabletki? Krwawienie z odstawienia zawsze było do tej pory?

Rozwiązania
0
Nie biorę, brałam przez kilka miesięcy i mialam okres 2-3 razy w miesiącu. Właściwie codziennie w podpasce chodziłam :(

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Wygląda to na zaburzenia hormonalne. Powinnaś umówić się do ginekologa bo prawdopodobnie miałaś źle dobrane tabletki. Z jakiego powodu je brałaś?A na przyszłość nie bierz dwóch tabletek na raz bo to bomba hrmonalna dla organizmu tylko zabezpieczaj się np. prezerwatywą.

Rozwiązania
1
No nie wiem czy proponowanie rezygnacji z tabletek na rzecz zabezpieczania prezerwatywą to dobry pomysł... one są o wiele mniej skuteczne. Tabletki jak są dobrze dobrane to nie są niebezpieczne, są takie co nie mają dużo hormonów przecież. Ja mam belarę na przykład, skuteczność oceniana jako 0,04 (4 ciąże na 10 000 stosujących) a gumki 3-7 (3-7 ciąż na 100 stosujących). Autorko ja tu bym poszła na pewno do lekarza i ciąży wcale nie wykluczała, 3 tabletki wzięte na raz to był duży błąd, odstawiłaś też tabletki i może to być powód braku miesiączki. Ale lekarz Cię musi zbadać!

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
No nie wiem czy proponowanie rezygnacji z tabletek na rzecz zabezpieczania prezerwatywą to dobry pomysł... one są o wiele mniej skuteczne. Tabletki jak są dobrze dobrane to nie są niebezpieczne, są takie co nie mają dużo hormonów przecież. Ja mam belarę na przykład, skuteczność oceniana jako 0,04 (4 ciąże na 10 000 stosujących) a gumki 3-7 (3-7 ciąż na 100 stosujących). Autorko ja tu bym poszła na pewno do lekarza i ciąży wcale nie wykluczała, 3 tabletki wzięte na raz to był duży błąd, odstawiłaś też tabletki i może to być powód braku miesiączki. Ale lekarz Cię musi zbadać!
Ale ja nie proponuję rezygnacji z tabletek. Nie wiem gdzie to wyczytałaś w moim poście. Chodziło mi o to, żeby nie brać na raz dwóch czy trzech tabletek tylko dodatkowo przez jakiś czas zabezpieczać się gumką.

reklama
Rozwiązania
1
Ale ja nie proponuję rezygnacji z tabletek. Nie wiem gdzie to wyczytałaś w moim poście. Chodziło mi o to, żeby nie brać na raz dwóch czy trzech tabletek tylko dodatkowo przez jakiś czas zabezpieczać się gumką.
Aha, no dobrze to źle Cię zrozumiałam widać, sorki. To tak z tym się zgadzam, jak się zapomni o tabletce to więcej brać nie trzeba, tylko właśnie przez 7 dni się dodatkowo zabezpieczać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry