reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

reklama
Dzieki dziewczynki za wsparcie :tak: Dobrze, że już wyrzuciłam ten sądny dzień z pamięci, a raczej strach, strach że znów coś się stanie mojej dziecince... Oby takich przeżyć jak najmniej :baffled:
 
A MY JUZ 2 TYGODNIE ZNOWU WALCZYMY Z OSKRZELAMI,W MIEDZYCZASIE PRZYPETALA SIE BIEGUNKA(PO TYLU ANTYBIOTYKACH NIC DZIWNEGO I TAK MALY DLUGO SIE TRZYMAL),MALE ODWODNIENIE,4 DNI W SZPITALU....KOSZMAR!!!!!JA NIEWIEM ,JAK JA SIE JESZCZE NA NOGACH TRZYMAM!?WYPISALAM SIE NA WLASNE ZADANIE BO OBOJE BYSMY TAM ZWARIOWALI,TEMU SZPITALOWI BYLO DALEKO DO LESNEJ GORY(JAK STAD DO KOSMOSU!!!!):wściekła/y: NO I WALCZYMY NADAL Z OSKRZELAMI.....:-( KTOS SOBIE WYOBRAZA TO??KAMIL W SAMYM STYCZNIU WZIAL JUZ 31 ZASTRZYKOW
 
Biedny Kamilek tyle się wycierpi, a Ty razem z nim. Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka !!!.Ps. na biegunkę dla dzieci dobry jest Lacidofid.
 
wiem wiem,a najlepszy podobno TRILAC,niestety przy takich jak bierze ilosciach nawet te leki nie "daja rady"
 
Ineczko kochana, dużo zdrówka dla Kamilka. Biedna jego mała pupka, ja pamiętam to dobrze z dziecinstwa, wiecznie zastrzyki :-( I dla Ciebie cierpliwości i wytrzymałości....
 
DZIEKI ania 77:-) dzis byla pediatra na kontroli w domu juz lepiej ,niestety zastrzyki dopisala na weekend jeszcze:-( tak biedna ta pupka ja tez pamietam jak bylam mala to sie tyle tych zastrzykow nabralam,ze mam zaniki miesni na posladkach!:tak: teraz dostaje w raczke(zalozony wenflon) juz ponad 20 ukluc zaoszczedzilismy malej pupce...no i ma apetyt straszny a to znak ,ze wraca do zdrowka i sil :-)) boje sie tylko myslec na jak dlugo......:confused:
 
reklama
Do góry