reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

problemy po łyżeczkowaniu

spanikowana93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jestem już załamana, w maju zaszłam w ciąże, nie planowaną co prawda, ale cieszyliśmy się- widocznie tak miało być i liczyliśmy się z tym. Miałam dużo stresu, zaczeliśmy planować co z mieszkaniem itp, w sierpniu dostałam potwornych bóli i krwawień, w szpitalu okazało się, że ciąża jest martwa i wyłyżeczkowali mnie to był około 11 tc. Zgłosiłam się do gina za 2 tyg okazało się,że resztki zostały w macicy i ponowne łyzeczkowanie, zdecydowałam się też na założenie wkładki mirena u mojego gina, który doczyścił ten syf który zostawili mi w szpitalu, to było 31.08 mam lekarza na prawdę na medal z powołania. Po zabiegu krwawiłam dość mocno, w sobote miałam kontrole niby jest czysto ale zostały skrzepy i mam problem,zeby się sama oczyścic dostałam antybiotyk i marvelon (chyba przez te skrzepy), mimo wkładki bo chcemy poczekać z dzieciatkiem i przemyśleć wszystko i zrobić to jak odpowiedzialni ludzie. Dziś mija 9 dzien a ja od czwartku mam bóle podbrzusza lecą ze mnie skrzepy kilka godzin dziennie, w nocy dzis znow miałam mocne bóle brzucha i wyleciało kilka skrzepów. Boję się czy to od tej wkładki czy znów jakies komplikacje po łyżeczkowaniu, dzwoniłam do gina w nocy spanikowałam mówi,że narazie mam się nie martwic kontrola za 2 tyg. W pracy też się boję,ze wylecę za te zwolnienia lekarskie jestem osłabiona tym wszystkim i nerwowo i fizycznie, tak się cieszyłam, już nawet nie panikowałam przez tą wpadkę a tu teraz takie numery. Czy któraś z Was była może w podobnej sytuacji? Boję się,że już nigdy nie będę mogła mieć dzieci po tych dwóch łyżeczkowaniach w tak krótkim czasie, naczytałam się o zrostach i panicznie się boje tego, że nadal mnie boli brzuch a nawet bardziej niż w pierwszych dniach.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Prawdopodobnie ,się oczyszcza ,aczkolwiek nie wiem czy nie za szybko z tą wkładką , jeśli nie było pewności że jest ok ,ale ja nie jestem lekarzem , poczekaj jeśli nie ustąpi to jedz na IP , ja po łyżeczkowaniu tak miałam ,ale po tygodniu jak przestałam krwawić , ale był to jednorazowy incydent ze skrzepami ,a nie kilka dni

spanikowana93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dziś w nocy miałam taki ciagnący się "glut" krwi, a w poprzednie małe ilości na kilka mm. Poza tym też nie gorączkuje, zmartwiły mnie te bóle brzucha i krew, ehh niech to się skończy bo mam dosyć i tego smutku bo to była moja pierwsza ciąża :(

Sylhia000

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej ja miałam wywołane poronienie i też lyzeczkowanie i powiem Ci ze jak schodzimy skrzepy to też mnie bolało i to bardzo że aż myślałam że umywalkę pogryze a jak tylko zeszły wszystkie tak bóle mi ustaly.. Jeśli Cię to martwi może skonsultuj to z lekarzem. Bardzo współczuję straty i to co Cię spotkało po :(

spanikowana93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czyli nie tylko ja mam problem z oczyszczeniem się. Mam tez długą szyjke macicy i to podobno tez utrudnia i zabieg i oczyszczanie tak mi lekarz powiedział w sobotę.
Jest mi źle z tym, bo przytyłam było widać już brzuszek lekko a teraz brzuszek mi pozostał nawet ta ciemna kreska pod pępkiem a jestem "pusta"

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Czyli nie tylko ja mam problem z oczyszczeniem się. Mam tez długą szyjke macicy i to podobno tez utrudnia i zabieg i oczyszczanie tak mi lekarz powiedział w sobotę.
Jest mi źle z tym, bo przytyłam było widać już brzuszek lekko a teraz brzuszek mi pozostał nawet ta ciemna kreska pod pępkiem a jestem "pusta"
Przykro mi ,wiem co przeżywasz , no każdy organizm oczyszcza się inaczej ,i dochodzi do siebie ,ale faktycznie może warto to skonsultować ,jeśli w najbliższych dniach nie ustąpi

spanikowana93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tyle wspaniałych kobiet stara sie o dzieci a najlepiej i najłatwiej zachodzi się w ciążę nie planowana - zawsze mnie zastanawiał ten paradoks życia

Sylhia000

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wiem co czujesz dwa razy tracilam i dwa razy cierpiałam.. Ja brałam tabletki przeciwbólowe troszkę pomagało dopoki nie,, urodziłam,, tych skrzepow.. Obkurczy się macica i zniknie ci brzuszek wiem że to boli patrzeć ale zobaczysz jeszcze będziesz tulic swoje maleństwo!

reklama

spanikowana93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję za wsparcie, to dla mnie ważne. Nie dość że ból psychiczny bo zdążyłam pokochać tą małą istotkę to jeszcze taki ból fizyczny. Dzis juz mniej krwi i mniej bólu ale nadal bez rewelacji

Sylhia000

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję za wsparcie, to dla mnie ważne. Nie dość że ból psychiczny bo zdążyłam pokochać tą małą istotkę to jeszcze taki ból fizyczny. Dzis juz mniej krwi i mniej bólu ale nadal bez rewelacji
To może weź sobie coś przeciwbolowego? Nie będzie boleć. Zobaczysz wszystko się ułoży znajdziesz w ciaze i będziesz się cieszyć chodź strach zostanie niestety. Daj sobie czas na rekonwalescencje dojdz do siebie przeżyj stratę i staraj się znów :) a jeszcze będziemy się cieszyć z tego że dzidziuś jest :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Starania a problemy z tarczyca Staramy się 5
M Problemy skórne u 7 miesięznego dziecka Niemowlaki 8
mamamai2020 2 mc dziewczynka problemy intymne Potrzebuję porady 8
M Problemy brzuszkowe, dziecko na mm , a rozszerzanie diety? Potrzebuję porady 10
A Problemy z oczami.. Niemowlaki 6
K problemy z jedzeniem u 1,5 rocznego dziecka Roczniaki i dwulatki 18
A Rozszerzenie diety- problemy Żywienie 43
mydreammyfuturebaby Baby!👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻 Problemy hormonalne. Staramy się 12
R 1,5 roczne dziecko i problemy Roczniaki i dwulatki 9
Dudusia92 Maseczki na twarz. Problemy skórne. Peeling? Potrzebuję porady 1
Sylwica88 36 tydzień problemy żołądkowe, Potrzebuję porady 5
A Brzuszkowe problemy Niemowlaki 21
Mama plus Problemy w ciąży. Potrzebuję porady 4
P Problemy z okresem po castagnus. Staramy się 7
I Nie zrownowazony byly a wspolne dziecko. Potrzebuję porady 1
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47
A Problemy z nasieniem Staramy się 24
J Nie potwierdzone problemy hormonalne Staramy się 1
L Problemy z libido. Relacje rodzinne 7
I 4 miesięczne dziecko, problem z jedzeniem. Potrzebuję porady 4
F Problemy z pękaniem pęcherzyka. Potrzebuję porady 12
E Problemy w szkole Potrzebuję porady 5
Detka Problemy hormonalne czy ciaza Ciąża, poród, połóg 6
N Problemy wychowawcze Potrzebuję porady 1
A Problemy kosmetyczne kobiet w ciąży Czerwcowe mamy 2019 0
A Problemy kosmetyczne kobiet ciężarnych Majowe mamy 2019 0
A Problemy kosmetyczne kobiet ciężarnych Kwietniowe mamy 2019 0
M Czy to problemy z tarczyca Potrzebuję porady 1
M Problemy skórne u 10 latki Potrzebuję porady 0
P Opryszczka sromowa Potrzebuję porady 12
W Problemy (seks) Relacje rodzinne 15
Elamama 16 mczne dziecko - problemy ze snem Potrzebuję porady 16
A Problemy z chodzeniem Ciąża, poród, połóg 3
A Problemy w ciąży bliźniaczej Ciąża, poród, połóg 9
Izabela Osika Problemy skórne 10-cio latki :( Mamy nastolatków 13
M Karmienie piersią przy teściowej Niemowlaki 21
M Problemy z wypróżnianiem u wcześniaka Potrzebuję porady 3
K Problemy z lewą częścią ciała Potrzebuję porady 2
M problemy smoczkowe u dwumiesiecznego dziecka Potrzebuję porady 7
F Problemy z piersią... BB położna radzi mamom 8
Paaulettt Problemy z zajściem w ciążę Mamy z Holandii 1
G Cholestaza ciążowa A problemy ze wzrokiem u dziecka Ciąża, poród, połóg 10
A Pomocy :( problemy z zajściem w ciąże a hormony. Potrzebuję porady 1
E Ciąża a wynagrodzenie na zwolnieniu chorobowym z ZUS problemy Potrzebuję porady 9
eMa87 Problemy z 1.5 roczniakiem Potrzebuję porady 6
M Chce mi zabrać dzieci.. Potrzebuje porady. Potrzebuję porady 11
O Rodzina siostra problemy siostrzeniec utrudniony kontakt Relacje rodzinne 10
Misiaella Problemy zdrowotne w ciąży a karmienie piersią Potrzebuję porady 7
N Dwa problemy ciążowe Potrzebuję porady 16
A Problemy laktacyjne BB położna radzi mamom 2