reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

S

sex a ciaza

Gość
czy to normlane aby podczas sexu miec lekkie bardzo malo widoczne krwawienie,widoczne juz po zakonczeniu,czy to moze byc od tego ze moj kochany przyszly maz jest zaostrym ogierem ;D
 
reklama
ja tez to mialam takie krwawienie z uplawami zmieszane i bylam z tym nawet w szpitalu. Napewno to od seksu i trzeba zaprzestac na jakis czas, bo obtarla ci sie pewnie tak jak i mi szyjka macicy. Nie wiem czy twoj maz to za bardzo ogier ;D Moj twierdzi, ze to od tego, ze ma duzego pytona ;D hi, hi
Ja sie boje przez to wspolzyc, do konca ciazy bedziemy radzic sobie inaczej.
 
ja tez sie boje,ostatnio dalam mu zakaz na sex,tylko ze to podzialalo ze skutkiem odwrotnym mu sie teraz jeszze bardziej chce,a ja niestety niemamjak isc do lekarza bo przebywam poza granicami kraju :(
 
chciec to jedna sprawa, a chciec i na to nalegac druga. Bo mysle, ze kazdy odpowiedzialny przyszly ojciec nie bedzie nalegal mimo checi, bo przeciez teraz najwazniejsza jest dzidzia. A zawsze pozostaja inne sposoby na sprawienie sobie wzajemnie przyjemnosci.
 
czesc :)
chcialm sie was zapytac czy ktoras z was moze ma podobny problem podczas sexu jak ja ...
to moze wydac sie smieszne ale co tam napisze :-[
a mianowicie chcialabym wiedziec czy wy podczas zblizenia z partnerem tez macie problem z osiagnieciem orgazmu ... ??? bardzo mnie to niepokoi .... bo kochamy sie tak samo "goraco" jak i przed ciaza a ja mam z tym problem ... ::)

moze to nastawienie psychiczne ze mam dzidzie w brzuchu ??? moze to ze ten moj brzusio jest taki duzy ???
juz sama nie wiem .... czy ktoras z was ma podobny problem ??? :-[ :-[ :-[
 
Tuśka nie jesteś sama ja też mam ostatnio problemy z orgazmem, ale myślę, że to właśnie kwetia psychiki. Po prostu chyba boję się podświadomie, że wywołam skurcze i poród chociaż moja ciąża nie jest zagrożona.
Przejdzie nam, zobaczysz.
Gorzej u mnie z tym, że coraz rzadziej mam ochotę na igraszki. Przeszkadza mi brzuch, jestem ciężka i jest mi niewygodnie :(
 
Nienna wiesz co ja tez nie mam ochoty na baraszkowanie ale jak juz mi sie chce to mowie do meza ze chce mi sie a on prawei wtedy ze szczescia nie upadnie ....

i dodaje wtedy ze - ja bede sobie lezec a on niech mnie piesci ... i wiesz jakos osatnio usatysfakcjonowal mnie ... to bylo niesamowite uczucie ... az mi humor wrocil ;D ;D ;D

jakies wyjscie z sytuacji sie znalazlo ... hi hi hi
 
No to widzę, że my prawie identycznie bo u nas ostatnio też było świetnie ;D
Jak mi się znowu zachce to mam nadzieję, że będzie równie dobrze.
 
reklama
ale z nas r o z p u s t n i c e Nienna ;) ;D

no teraz musmy chodz troszke zkorzystac bo pozniej polug to nawet nie bedzie mozna ... ani ochoty nie bedzie :laugh:
 
Do góry