reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy wychowawcze - pytanie do Mam :)

Też miałam problemy z moim synkiem, gdy ten skończył 4 lata. Był totalnie uparty, zawsze na nie, chyba za bardzo nad nim chuchałam, ale to dlatego, że urodził się jako wcześniak.
Po pomoc zgłosiłam się do poradni w Warszawie. Prowadzą tam terapię dzieci i warsztaty dla rodziców. Bardzo dużo nam one dały, no, głównie mi. Nauczyłam się odmawiać własnemu dziecku, być wobec niego bardziej asertywną, co wspaniale wpłynęło na jego zachowanie.
Teraz jestem już pewna, że dzieci same z siebie nie są złe, tylko problem leży prawie zawsze w rodzicach, którzy nie potrafią wziąć się odpowiednio za wychowanie. Gdyby wszyscy mieli możliwość uczestnictwa w tego typu zajęciach, byłoby o wiele lepiej.
Chodziłam z dzieckiem tutaj Link do: Poradnia Psychologiczna Warszawa Mokotów | Strefa Myśli
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry