reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Ka..M - przeczytalam pierwszego posta tego tematu, no i jestem zbyt leniwa chyba zeby sie doszukiwac wszystkiego w pozostalych 13 stronach tematu, ale jestem ciekawa co z Twoja dzidzia, jak sie skonczylo tamto krwawienie, i czy wszystko wporzadku :) Pozdrawiam i zdrówka życzę.


dziękuję za zainteresowanie :tak:
to może powiem w skrócie że krwawienie było spowodowane seksem... i lekarz powiedział że trzeba uwarzać bo czasem to się zdarza.... ale można nadal się kochać;-)
jednak jak do tej poiry kolejne krwawienie się nie pijawiło... cz;-)yli jest wszystko ok....
 
reklama
aleminka musze Cie zmartwic....ale na poczatku wszystkie płodziki maja miedzy nozkami taki dzyndelek przypominajacy ptaszka.....okolo 18tc z tego dzyndzelka tworzy sie siusior, albo pipka..... :-)

K....am sorry, e draze temT , le zastanawia mnie nadal to krwawnieie.....ok to po sexie....ale co sie stalo? skad to krwaweinie? Z macicy? Z szyjki?
 
aleminka musze Cie zmartwic....ale na poczatku wszystkie płodziki maja miedzy nozkami taki dzyndelek przypominajacy ptaszka.....okolo 18tc z tego dzyndzelka tworzy sie siusior, albo pipka..... :-)

K....am sorry, e draze temT , le zastanawia mnie nadal to krwawnieie.....ok to po sexie....ale co sie stalo? skad to krwaweinie? Z macicy? Z szyjki?

z szyjki miałam tam lekko podrażnioną....
nic więcej ....
w macicy nawet nie było oznak krwi... tak mi powiedziała lekarka...
więc chyba wszystko ok.....
 
Ritmusia,ale trzymamy kciuki za synka ;-) ale czy chłopiec czy dziewczynka,tak samo będzie kochane :-)

K...M to miałaś jednak dopochwowe usg

ale i tak niezbyt dobre mają to usg hihi bo ja nawet nie wiem gdzie dzidzia ma główke :p

A gdzie ta foteczka z usg w ponad 7 tygodniu ? :)
z 7.04 chyba lub 6 nie pamiętam już
 
Ostatnia edycja:
Ritmusia,ale trzymamy kciuki za synka ;-) ale czy chłopiec czy dziewczynka,tak samo będzie kochane :-)

K...M to miałaś jednak dopochwowe usg

ale i tak niezbyt dobre mają to usg hihi bo ja nawet nie wiem gdzie dzidzia ma główke :p

A gdzie ta foteczka z usg w ponad 7 tygodniu ? :)
z 7.04 chyba lub 6 nie pamiętam już
\
przecież napisałam że ta pierwszan fota jest z 6t6d i tio nbyło przez brzuch dlatego jest nieyraźne tym bardziej że najpierw robiłam zdjęcie zdjęcia i dopiero z karty aparatu wrzucałam na kompa bo inaczej ni mogłam -nie mam skanrera do laptopa
a na 2 focie główka jest na dole....:tak:i te pisałam na innym forum że byłam u polskiego lekarza się jeszcze przebadać po tym krwawieniu.... to zrobił mi foto...
 
Ostatnia edycja:
\
przecież napisałam że ta pierwszan fota jest z 6t6d i tio nbyło przez brzuch dlatego jest nieyraźne tym bardziej że najpierw robiłam zdjęcie zdjęcia i dopiero z karty aparatu wrzucałam na kompa bo inaczej ni mogłam -nie mam skanrera do laptopa
a na 2 focie główka jest na dole....:tak:i te pisałam na innym forum że byłam u polskiego lekarza się jeszcze przebadać po tym krwawieniu.... to zrobił mi foto...

bo się pogubiłam to się pytam :-D bo pisałaś po tym usg (po krwawieniu) że lekarz mówił,że dzidzia jest wielkosci odpowiadającej wiekowi na paseczku,dlatego zapytałam bo to było wtedy 7,4 tyg a takiej foci nie widziałam ;-) tylko o 5 dni młodszą :tak:

A jak tam szefowa ? :rofl2:
 
reklama
nad zdjęciami opisałam jaki wiek ma dzidzia... i nie wiem co to ma do jej główki??:eek:
no ale ok....

a szefowa jescze nie wie....
:baffled:

jej ja nic nie pisze o główce,tylko napisałam że nawet nie widze gdzie ją ma,bo jakieś dziwne to zdjęcie jest ;-)
moje i wiele innych zdjęć innych dziewczyn które oglądałam są bardzo wyraźne i było widać gdzie co jest ;-) więc zapytałam gdzie ma Twoje główke.Chyba nic dziwnego :laugh2:

wie ma taki jak u mnie na paseczku :-) to już wiedziałam po 1 usg....
widok był przepiękny...... normalnie mogłabym patrzeć wiecznie :laugh2:

Ritmusia wiem wiem co0 do kwasu... miałam na ulotce napisane że 12 tyg a od 14 tyg mam brać żelazo.....

Tak czy tak muszę pojechać do polskiego gina.....

czyli 6w6d -1 usg i 2 to po krwawieniu

ale widzę,że się nie zrozumiałyśmy chyba :-) wiec inaczej:bo ja pytałam o tą fotkę co miałaś usg po tym skrzepie krwi,(pisałaś,że masz fotke i wrzucisz jak będziesz wiedziała jak) i wtedy pytałam się o wiek dzidzi wg usg na jaki oceniono i napisałaś,że taki jak na paseczku,więc 7tygodni i 4 dni i dlatego pytałam :-) bo jak powiedzieli,że dziecko ma tyle to przecież nie zmniejszyło się o te 5 dni
wie ma taki jak u mnie na paseczku :-) to już wiedziałam po 1 usg....
widok był przepiękny...... normalnie mogłabym patrzeć wiecznie :laugh2:

Ritmusia wiem wiem co0 do kwasu... miałam na ulotce napisane że 12 tyg a od 14 tyg mam brać żelazo.....

Tak czy tak muszę pojechać do polskiego gina.....

czyli 6w6d -1 usg i 2 to po krwawieniu
a polski to usg chyba z 8...tyg



A u mnie wiek ciąży moja gin liczy wg wieku dzidzi,bo miałam cykl 37 dniowy,ale w sobote skończyłam 1 trymestr :-) ale wszystko na szczęście dobrze,bo gdybym miała cykl 28 dni to wiek dzidzi jest idealny,a że miałam 9 dni dłuższy to dzidzia o tyle dni jest do tyłu wg wieku OM.Ale najważniejsze,że wszystko jest dobrze :-)
i brzusia nadal nie mam,ale wczoraj po dużej kolacji tak mi brzuch wywaliło i do tego wzdęcie,że z moim się śmialiśmy :-)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry