reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Wydzielina "biała i serowata" może sugerować infekcje grzybiczą, zwykle jednak towarzyszy jej świąd i pieczenie.
Jeśli jednak wydzielina jest bardziej przezroczysta, to wszystko ok- norma...
Jedz dużo jogurtów, a dla pewności możesz się skontaktować z lekarzem, chociażby telefonicznie, choćby po to, żeby się uspokoić...
 
reklama
też poszłabym do lekarza bo nie jest dobrze miec infekcje w ciąży, a wiele kobiet właśnie w ciąży cierpi na grzybicę i rózne takie.
 
Najl;epiej pogadać z Ginem on najlepiej będzie wiedzial co to i co z tym zrobić ewentualnie.
 
Też będąc w ciązy miałam podobną dolegliwość,lekarz przepisał tabletki do pochwowe takie białe nazywały sie bodajże Gynalgin o ile dobrze pamiętam i po tym przeszło to mogą być początki zmian grzybicznych a one są grożne zarówno jak dla mamy jak i dla dziecka.
 
dzięki za odpowiedzi.

już jest ok. wczoraj wieczorem już tego "czegoś" miałam śladowe ilości a dziś nic.
To chyba tak jak myślałam, jakieś pozostałości żelu do USG.

Pozdrawiam
 
Też coś takiego miałam, zgłaszałam lekarzowi, ale tego było tak mało i tak sporadycznie, że zawsze w dniu wizyty jak sprawdzałam to nie było, ale lekarz dał mi na wszelki wypadek tabletki dopochwowe, bo pojawił mi się też raz zielony śluz w sumie taki pojedynczy farfocel. Miałam wząiźc od razu jak mi się ilośc śluzu zwiększy, bo mam malutko. No więc tak zrobiłam i już ok. Był to początek grzybicy u mnie.
 
ja też zamierzam powiedzieć o tym lekarzowi, ale mimo wszystko mam nadzieję, że to nie jakieś zapalenie, grzybica czy coś podobnego :eek:
 
Jakis czas temu(miesiac) pojawiły się razem ze sluzem skrzepy,jeden dzien mialam,drugi nie.....oczywiscie od razu konsultacja z lekarzem,badanie nic nie wykazalo wszystko ok...miesiac spokoju az do wczoraj...a dzis bylo tego o wiele wiecej niz zwykle.Jutro mam wizyte.Rece juz mi opadaja bo jaka moze byc tego przyzcyna badania na okraglo mam robione.Czy to moze byc zwyczajne przemeczenie?teraz te upaly mnie wykanczaja.
 
Jestem obecnie w 17tc, od 7 tc, regularnie co miesiąc przez jeden dzień mam plamienia, nie krwiste, po prostu brązowe, na początku mnie to martwiło, ale po dwóch wizytach u ginekologa który stwierdził że wszystko jest ok, a te plamienia to już taka moja natura wyluzowałam i teraz wiem ze tak juz musi być.
 
reklama
Dziewczyny czy Wam cos takiego w trakcie ciaży się przytrafiło?jestem w 20 tygodniu ciazy,oczywiscie pod stała kontrolą swojego lekarza,badania wszystkie są ok.Dzis ponownie bylam na wizycie i szyjka macicy ok,łożysko rownież.Generalnie lekarz niema sie do czego przyczepic.Więć skad te skrzepy???powiedzial ze,jesli to sie powtorzy to musze jechac do szpitala.....oczywiscie zaznaczyl aby duzo wypoczywac i narazie unikac stosunku,chociaz co do tego to i tak bardzo z mezem uwazamy.Nie wiem co jest grane?skad te skrzepy....
 

Podobne tematy

Do góry