reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z żołądkiem na początku ciąży

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2020
Postów
13
Cześć dziewczyny,
Jestem w pierwszej ciąży (7tc+3). Od kilku dni odczuwam "ciężar" w żołądku - uczucie jest takie jakby żołądek miał za mało miejsca. Rano czuję się głodna mimo, że ten dyskomfort mi towarzyszy, a jak coś zjem to jest tylko gorzej, jakbym połknęła kamień. Czuję się też wzdęta. Czy to normalne? Czy któraś z Was tak miała? Jaka była przyczyna?
Wizyta lekarska dopiero w środę.
Dodam, że z leków biorę duphaston.

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Miałam tak samo, minęło koło 16 tygodnia. Czułam codziennie jakbym miała zamiast żołądka kamień, tez brałam duphaston, lekarz mówił, ze to nie od leków, tylko się po prostu wszystko przesuwa, uciska jedno na drugie. Po 16 tygodniu przeszło całkowicie.
 
Miałam tak samo, minęło koło 16 tygodnia. Czułam codziennie jakbym miała zamiast żołądka kamień, tez brałam duphaston, lekarz mówił, ze to nie od leków, tylko się po prostu wszystko przesuwa, uciska jedno na drugie. Po 16 tygodniu przeszło całkowicie.
I również zaczęło się to u Ciebie tak wcześnie??? Myślałam, że może to za szybko, żeby coś mnie tam uciskało, że może to przez leki... perspektywa takiego uczucia na dłużej nie jest zbyt pocieszająca 😄
 
I również zaczęło się to u Ciebie tak wcześnie??? Myślałam, że może to za szybko, żeby coś mnie tam uciskało, że może to przez leki... perspektywa takiego uczucia na dłużej nie jest zbyt pocieszająca 😄
Od samego początku, 5/6 tydzień. Pozniej doszły nudności, raz na 3 dni wymioty, zgaga - nic nie pomagało, ale koło 16-17 wszystko oprócz zgagi jak ręką odjął.
 
Ja mam takie uczucie ciężkosci na żołądku już od kilku dni A jestem w 5tc. Jest nas więcej:) na majówkach dziewczyny też tak się czują :) zapraszamy bo termin pewnie wypada Ci na maj prawda ?
 
Hormony, niestety czasem nieźle dają popalić. Trzymam kciuki dziewczyny, żeby szybko się unormowało :)
 
Cześć dziewczyny,
Jestem w pierwszej ciąży (7tc+3). Od kilku dni odczuwam "ciężar" w żołądku - uczucie jest takie jakby żołądek miał za mało miejsca. Rano czuję się głodna mimo, że ten dyskomfort mi towarzyszy, a jak coś zjem to jest tylko gorzej, jakbym połknęła kamień. Czuję się też wzdęta. Czy to normalne? Czy któraś z Was tak miała? Jaka była przyczyna?
Wizyta lekarska dopiero w środę.
Dodam, że z leków biorę duphaston.

Pozdrawiam serdecznie
Ja mam tak cały czas a to już 22 tc
 
reklama
Niestety na początku ciąży to chyba normalne. Ja takie uczucie miałam od około 7-8tygodnia. Żołądek jak kamień, po wszystkim mdliło i nie chciało się jeść. W nocy ból żołądka jakby się wrzody miało albo jakieś zatrucie :D przeszło koło 14 tc. Potem pojawiła się zgaga :D ale przez ten pierwszy czas pomagało jedzenie co godzinę jakieś małe posiłki żeby nie dopuścić do uczucia głodu. I zajadanie się migdałami, orzechami albo krakersami. Dodam że mnie od 8 tc do 14tc przez właśnie ten czas bólu codziennie męczyły wymioty. Więc też tego nie wspominam dobrze.
 
reklama
Do góry