reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy zywieniowe?

Dołączył(a)
27 Maj 2011
Postów
1
Czy ktores z was maja problemy z zywieniem swoich maluszkow? Moj tylko przez okres 1 mies byl karmiony piersia niestety moj pokarm zanikl. Mieszkam w Uk i podawalam mu mleko sztuczne Caw and Gate. Wszystko do tej pory bylo ok chociaz moj maluszek nigdu nie jadal przepisowch ilosci ktore sa podane na mleku jadal ok 120 ml co 4 godz. Na wadze przybiera dobrze wiec sie nie martwialam Wprowadzilam mu nowe pkarmy od 4 mies, i teraz w dzien zjada:

rano ok 08,00 kaszka mleczno - ryzowa 100 ml z dodatkiem musu owocowego
ok 11-12 zupka gerbera lub obiadek Hipp z kurczaka i warzyw pol sloiczka
ok 15 deserek
przed snem ok 19-20 mleko ok 120 ml

Proby podawania mleka pomiedzy posilakami koncza sie fiaskiem. Maluszek kompletnie odrzuca mleko . Zmienilam mleko ale to rowniez nie przynioslo efektow. trwa to juz ok tygodnia. Nie wiem co robic
 
reklama
nie wiem jak ci pomóc bo mój Mikołaj to je za dwóch :-D a tój szkrab zdecydowanie mniej.

Spróbuj zagęścić mleko kaszką ryżową ( to takie ekstra kalorie), pije coś?

Jeżeli je z chęcią kaszki mleczno -ryżowe to dawaj je w ciągu dnia - przecież to też mleko.

Pozostaje ci przeczekać tych kilka miesięcy to może jogurty polubi.

Jeżeli nie spada z wagi to nie ma się co martwić na zapas.
 
Czy ktores z was maja problemy z zywieniem swoich maluszkow? Moj tylko przez okres 1 mies byl karmiony piersia niestety moj pokarm zanikl. Mieszkam w Uk i podawalam mu mleko sztuczne Caw and Gate. Wszystko do tej pory bylo ok chociaz moj maluszek nigdu nie jadal przepisowch ilosci ktore sa podane na mleku jadal ok 120 ml co 4 godz. Na wadze przybiera dobrze wiec sie nie martwialam Wprowadzilam mu nowe pkarmy od 4 mies, i teraz w dzien zjada:

rano ok 08,00 kaszka mleczno - ryzowa 100 ml z dodatkiem musu owocowego
ok 11-12 zupka gerbera lub obiadek Hipp z kurczaka i warzyw pol sloiczka
ok 15 deserek
przed snem ok 19-20 mleko ok 120 ml

Proby podawania mleka pomiedzy posilakami koncza sie fiaskiem. Maluszek kompletnie odrzuca mleko . Zmienilam mleko ale to rowniez nie przynioslo efektow. trwa to juz ok tygodnia. Nie wiem co robic

moze ma taki chwilowy etap moja od wczoraj nie je mleka, wczoraj zjadla tylko butle mleka i deserek i to tyle
 
Do góry