reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron Besins

werka2207

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
24
Cześć, dostałam od lekarza progesteron Besins po owulacji , owulacje mialam w 13dc a progesteron zaczęłam brac w 15dc 2x1 tabletka i wszystko było dobrze czułam sie okej żadnego bólu piersi nic a teraz od 23dc strasznie mnie zaczęły boleć piersi dziś już chce mi się ryczec bo tak strasznie bolą... czy to normalne że ten progesteron zaczoł teraz tak na mnie działać? Wczoraj robiłam test(11dpo) ale negatywny
 
reklama
Krocej by ci zajelo przeczytanie w ulotce mozliwych dzialan niepozadanych niz napisanie tego posta. Progesteron naturalnie jedlst wydzielany w wiekszej ilosci w drugiej polowie cyklu (stad czesto mamy objawy pms). Odpowiada tez za objawy ciazowe. Preparat z progesteronem moze nasilac takie objawy jak wzdecia, bol piersi i inne tego typu objawy.
 
Do góry