reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron i estriadol

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2023
Postów
1
Hej. Jestem 2dpt ( 3-dniowego zarodka ) . Invitro z komórką dawczyni .Czytając wiadomości z forum jestem troszkę przerażona porównując swoje wyniki : progesteron 94 , estradiol 90 … czy miał ktoś podobnie ?
 
reklama
Hej. Jestem 2dpt ( 3-dniowego zarodka ) . Invitro z komórką dawczyni .Czytając wiadomości z forum jestem troszkę przerażona porównując swoje wyniki : progesteron 94 , estradiol 90 … czy miał ktoś podobnie ?
Ja dzień przed transferem miała progesteronu 27,250 ng/ml
A estradiolu 136,00 pg/ml.

Co do progesteronu dr powiedział, że super (biore 3* dziennie cyclogest i 3*dziennie prog.besins), a estradiol mi podniósł z 3 tabletek estrofemu dziennie do 5 tabletek.

Kolejny raz badałam 7dpt i miałam
Progesteron 50,59 ng/mL
Estradiol 249,67 pg/mL - tego wyniku dr nie skomentował więc chyba okej.
 
Do góry