reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Progesteron

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny od ponad 2 lat staramy się o dziecko. Cykle mam zazwyczaj 33 dniowe. W 26dc lekarz zlecił badanie progesteronu. W tamtym miesiącu wynik wyniósł 45.6 ng/ml co mieściło się w I trymestrze. Niestety pojawił się okres i ciąży brak. Teraz w 26dc wynik progesteronu wyniósł 33.1 ng/ml co znowu mieści się w pierwszym trymestrze. Lekarz zalecił betę za 7 dni. O czy może świadczyć tak wysoki progesteron? Od dwoch miesiecy biorę clo na stymulację owulacji, a od ponad 2 lat euthyrox( niedoczynnosc, hashimoto)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry