reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja się boję imion Rafał i Igor... Nie wiem czemu tak się dzieje, ale co drugi w CENTRUM ZDROWIA DZIECKA w Warszawie to właśnie Rafałek (jak mój brat) lub Igorek... jakiś pech...
 
reklama
Anika nie obraz się ale Emma nie jest zbyt ciekawym imieniem i raczej ja nie byłabym zadowolona gdybym takie nosiła..
 
A mnie podoba się Maja i Weronika, dla chłopca Hubert i Miłosz...niestety mój mąż jak chce mnie zdnerwować to mówi, że będzie Oskar- jak kot lub kanapki...
 
ja już chyba nie chcę imienia Jessica teraz mi bardziej podchodzi Victoria
to już będzie 5 poważna zmiana-no nie wiem:crazy:
 
Viktoria bardzo ładne ale niestety od kilku lat same Julki, wikrorie maje i weroniki.. A teraz dochodza jescze Blanki:-)

napisała mama Julki..hehe
 
no i nie wiem czemu, ale Aleksandra też na topie :dry: już kolejna znajoma, co urodziła w tym roku tak nazwała swoją córcię... a myślałam, że to imię nie jest aż tak bardzo popularne ;-)
 
reklama
A ja myślałam ,że moja Blanusia będzie jedyna i niepowtarzalna:sorry2::-:)-pto wszystko przez ten cholipny taniec z gwiazdami :wściekła/y::angry:w innym wypadku mało kto wpadłby na to imię:-p:dry:no trudno zdania i tak nie zmienię...........:happy:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry