reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziewczyny ciekawa jestem, czy macie juz jakies imionka na oku. Widze,ze zaczeła sie juz dyskusja na ten temat, wiec czas najwyzszy na ten wątek :-)

------------------------------------------------------------------​
Edit

Imiona styczniowych maluchów:

Aleksandra 5
Michałek 3
Blanka 3
Maja 3 (Maya i Maja2)
Bartuś 2
Filipek 2
Hania 2
Karolinka 2
Ksawery 2
Laura 2
Mateuszek 2
Natalcia 2
Alex
Aleksander
Basia
Emilka
Ernest
Gabrielek
Hubert
Jacuś
Jaś
Jessica
Jonatan
Julka
Justynka
Kamila
Kevinek
Krystian
Krzyś
Lenka
Małgosia
Milenka
Nathanek
Pawełek
Piotruś
Wituś
Wiktoria
Wiktorek
Zosia
Zuzanka

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Dla córeczki mamy już od dawna, ma by Maria lub Maja (choc czasem się wacham :-p).
Dla chłopca wielka duskusja trwa, 2 syn miał by Wit, ale mąż na poczatku ciąży stwierdził, że mu się nie podoba :baffled:. No i teraz szukamy. Ostatecznie zgodził sie na Macka, ale to troche za długie imię :-(.

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
W takim razie moje typy: Bartosz albo Hania. Mezowi na poczatku Hania sie nie podobala, ale w koncu dal sie przekonac :-D

klaudusiaNK

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja dziewczynka będzie miała na imię Adrianna a dla chłopca nie ja wybieram więc nie wiem hehe. Bartek mi się podoba. I mam nadzieje że będzie dziewczynka :-)

Leika

Matka Polka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczynka będzie mieć na imię Helena, a chłopczyk Norbert. O ile nam się do stycznia nie odwidzi ;-):-D

madzila

Wdrożona(y)
Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
U mnie bedzie Justynka albo Krzyś. Ale do stycznia daleko wieć niewiem czy sie nie zmnieni:)

reklama

ania.falko

Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
No u mnie jak juz pisalam choc dzisiaj tatus zaproponowal Elisa (on jest pewien,ze to dziewczynka) czyli Gaia albo Elisa a chlopczyk to Matteo...choc mi sie podoba Alan
no zobaczymy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry