reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziewczyny ciekawa jestem, czy macie juz jakies imionka na oku. Widze,ze zaczeła sie juz dyskusja na ten temat, wiec czas najwyzszy na ten wątek :-)

------------------------------------------------------------------​
Edit

Imiona styczniowych maluchów:

Aleksandra 5
Michałek 3
Blanka 3
Maja 3 (Maya i Maja2)
Bartuś 2
Filipek 2
Hania 2
Karolinka 2
Ksawery 2
Laura 2
Mateuszek 2
Natalcia 2
Alex
Aleksander
Basia
Emilka
Ernest
Gabrielek
Hubert
Jacuś
Jaś
Jessica
Jonatan
Julka
Justynka
Kamila
Kevinek
Krystian
Krzyś
Lenka
Małgosia
Milenka
Nathanek
Pawełek
Piotruś
Wituś
Wiktoria
Wiktorek
Zosia
Zuzanka

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Dla córeczki mamy już od dawna, ma by Maria lub Maja (choc czasem się wacham :-p).
Dla chłopca wielka duskusja trwa, 2 syn miał by Wit, ale mąż na poczatku ciąży stwierdził, że mu się nie podoba :baffled:. No i teraz szukamy. Ostatecznie zgodził sie na Macka, ale to troche za długie imię :-(.

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
W takim razie moje typy: Bartosz albo Hania. Mezowi na poczatku Hania sie nie podobala, ale w koncu dal sie przekonac :-D

klaudusiaNK

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja dziewczynka będzie miała na imię Adrianna a dla chłopca nie ja wybieram więc nie wiem hehe. Bartek mi się podoba. I mam nadzieje że będzie dziewczynka :-)

Leika

Matka Polka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczynka będzie mieć na imię Helena, a chłopczyk Norbert. O ile nam się do stycznia nie odwidzi ;-):-D

madzila

Wdrożona(y)
Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
U mnie bedzie Justynka albo Krzyś. Ale do stycznia daleko wieć niewiem czy sie nie zmnieni:)

reklama

ania.falko

Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
No u mnie jak juz pisalam choc dzisiaj tatus zaproponowal Elisa (on jest pewien,ze to dziewczynka) czyli Gaia albo Elisa a chlopczyk to Matteo...choc mi sie podoba Alan
no zobaczymy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
misia1608 Propozycje imion dla naszych maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2014 67
aNilewe_ Propozycje imion dla naszych pociech Archiwum lipcowe mamy 2014 504
kroczek_k Nasze propozycje książkowe Dzieci urodzone w kwietniu 2014 48
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
Olga RaQ Propozycje zmian na forum Bielsko-Biała 25
aniaslu Wasze propozycje i uwagi:-) Noworodek 3
M Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór. Dzieci urodzone w grudniu 2012 341
katjusza77 Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 171
livastrid Torba do szpitala - propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2012 398
M Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje Plotki wózkowo - koleżeńskie 47
Olga Z Propozycje menu śniadaniowego Żywienie 5
Anulka8700 Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w październiku 2011 287
vikiigus Propozycje forumowych zmian Dzieci urodzone w lutym 2011 93
ivi Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w styczniu 2010 78
N propozycje Archiwum maj 2010 207
ankzoc Forum- propozycje, uwagi, sugestie Dzieci urodzone w maju 2009 72
D Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:) Archiwum mam listopadowych 926
patti23 Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet... Dzieci urodzone w czerwcu 2009 1091
Kluliczek Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2009 203
ivka76 Zadaniowe zabawy - sprawdzone propozycje :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 10
E Propozycje obiadków i deserów Dzieci urodzone w październiku 2005 3432
Ajrin77 Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :) Potrzebuję porady 26
emotion_sickness Baza imion :) Styczniowe mamy 2019 29
IzaVarsovie Duża baza imion !!! Wrześniowe mamy 2018 1
aluska9102 Zdrabnianie imion dzieciaczków;) Niemowlaki 8
anka26_x_07 Ksiega imion Archiwum marzec 2013 518
S Imiona dla naszych dzieci + ranking imion Archiwum wrzesień 2012 304
wiki.25 Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ... Dzieci urodzone w maju 2012 340
Paulinek A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-) Zapiski archiwalne 135
patrycja24berlin znaczenie i pochodzenie imion naszych sloneczek Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 19
K Odpowiednie mleko dla 12 tygodniowej córeczki Potrzebuję porady 1
A Od kiedy liczyć 1 dc? (Sprawa dla detektywa) Staramy się 5
Ewelina.Be Dzień dla matki z dzieckiem Potrzebuję porady 5
K Mleko dla niemowląt i inne Potrzebuję porady 25
N Prezent dla teściów pomocy Potrzebuję porady 6
aniaslu Jak nauczyć maluszka mówić? Webinar dla rodziców. Już 2. grudnia. Zadaj pytanie. Temat tygodnia 7
A Praca zdalna przez internet dla każdej mamy :) 1-2h dziennie! Zarobki nawet 1000z dziennie Mamy będące w domu 0
Karol Skopowski Poszukuję mleka matki, pokarmu dla swojego dziecka Potrzebuję porady 10
M Żel intymny przyjazdy dla plemników Potrzebuję porady 1
Ewuuu Kosmetyki dla mam. Rozstępy - kremy/balsamy do biustu i ciała Zdrowa mama 0
emma73 Praca zdalna dla mamusiek :) Potrzebuję porady 3
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5