reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Dołączył(a)
28 Styczeń 2006
Postów
2 533
Miasto
Warszawa
Dziewczyny ciekawa jestem, czy macie juz jakies imionka na oku. Widze,ze zaczeła sie juz dyskusja na ten temat, wiec czas najwyzszy na ten wątek :-)

------------------------------------------------------------------​
Edit

Imiona styczniowych maluchów:

Aleksandra 5
Michałek 3
Blanka 3
Maja 3 (Maya i Maja2)
Bartuś 2
Filipek 2
Hania 2
Karolinka 2
Ksawery 2
Laura 2
Mateuszek 2
Natalcia 2
Alex
Aleksander
Basia
Emilka
Ernest
Gabrielek
Hubert
Jacuś
Jaś
Jessica
Jonatan
Julka
Justynka
Kamila
Kevinek
Krystian
Krzyś
Lenka
Małgosia
Milenka
Nathanek
Pawełek
Piotruś
Wituś
Wiktoria
Wiktorek
Zosia
Zuzanka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dla córeczki mamy już od dawna, ma by Maria lub Maja (choc czasem się wacham :-p).
Dla chłopca wielka duskusja trwa, 2 syn miał by Wit, ale mąż na poczatku ciąży stwierdził, że mu się nie podoba :baffled:. No i teraz szukamy. Ostatecznie zgodził sie na Macka, ale to troche za długie imię :-(.
 
W takim razie moje typy: Bartosz albo Hania. Mezowi na poczatku Hania sie nie podobala, ale w koncu dal sie przekonac :-D
 
Moja dziewczynka będzie miała na imię Adrianna a dla chłopca nie ja wybieram więc nie wiem hehe. Bartek mi się podoba. I mam nadzieje że będzie dziewczynka :-)
 
Dziewczynka będzie mieć na imię Helena, a chłopczyk Norbert. O ile nam się do stycznia nie odwidzi ;-):-D
 
reklama
No u mnie jak juz pisalam choc dzisiaj tatus zaproponowal Elisa (on jest pewien,ze to dziewczynka) czyli Gaia albo Elisa a chlopczyk to Matteo...choc mi sie podoba Alan
no zobaczymy

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry