reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

reklama
a może też by się nadały. Chyba pójdę zeżrę przekwitniętego kasztanowca bo się wścieknę albo po co się chrzanić od razu do straży pożarnej pojadę. Boże jak paaaaaaliiiiii.
 
Dziewczyny,

Widać u większości mam paździrnikowych dieta raczej nabiałowa niz mięsna, Ja też nie mogę na mięso patrzeć, choć wczoraj zjadłam nawet ze smakiem marynowana polędwicę.
Ja mam często ochote na słodkie, ale takie domowe, nie czekolady czy ciastka z paczki i robię wtedy w 10 minut domowy serniczek na zimno, akurat teraz co dzień (no może co drugi dzień) z truskawkami. Pycha :p
 
KASZUU,
W żadnym razie u mnie w proszku to tylko proszek do prania. Wszystko staram się robić sama (no może większość), odkąd dowiedziałam się że alegrie u małych dzieci to wina tEgo "w proszku"! Serniczek z sera Campina (przepraszam za reklamę, ale naturalny i o dobrej konsystencji, galaretki mogą być truskawkowe, Herbatniki, amaretto, i truskawki. GOTOWE!! :p
 
ja dzis zrobilam quesadillas... ale nie nie takie typowe, bo pobliżu nigdzie nie mogę dostać placków, tylko ze zwykłym naleśnikiem... jak się podpiecze, to też pycha... :)


i niech już wreszcie będą te jagodzianki.... :)
 
Teddy,

Nie "mulą" Cię jagody? Ja to w zasadzie tylko kwaśno (truskawki, kwaśne jabłka, pomidory i ogórki małosolne, kwaszone jeszcze lepiej)
 
jagody???
mulą???

muli to mnie brak jagód... :)
jeszcze mi na szczęście 2 zeszłoroczne dżemy zostały... ale oszczędzam... :)
 
reklama
No nieżle. W sklepie są takie desery, czasmi je kupuję do naleśników. Jagody, ale w takim syropie, nie na sucho. Stoją zawsze w lodówkach, ze względu na przydatność do spożycie. Może to choć namiastka jagód. Bo do tych leśnych to jeszcze musisz trochę poczekać.
 
Do góry