reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba jeśli ktoś ma niepotrzebną pościel ręczniki itp

reklama
Witaj
Z jakiej miejscowości jestes?
Myślę że ta dokumentacje dobrze by było jakbyś wysłała do administratora lub moderatora. Może napisz prywatną wiadomość napisz to powiedzą gdzie papierki przesłać. Jak potwierdzi Waszą sytuację, to na pewno znajdą sie chętni do pomocy.
 
Gosiu ja mam pościel i ręczniki, wyprane, ale używane, nie wiem czy takie coś Cie interesuje czy też prosisz o nowe. Sa to rzeczy,ktore otrzymalismy w prezencie ślubnym, są całe nie są dziurawe, prześcieradła są z froty na gumce, a pościel jest z kory, cała nie dziurawa- dwa komplety, tylko jeden komplet ma plamę od lakieru do paznoki czerwoną.
 
Gosia - najlepiej napisz wiadomośc do Krupki może - ona jest moderatorem. Napisz że chciała byś przesłac informacje o twojej sytuacji, żeby je potwierdziła na Twoim wątku.
A wiadomość wysłac możesz tak (chyba tak najprościej wytłumaczyć):
-wejdz na stronę ze wszytkimi tematami możesz pomóc, czyli tutaj:
Możesz pomóc...zobacz
- na dole (trzecia od dołu szara listewka) sa informacje o forum - forum moderowane przez Krupka. Kliknij na nią
- przekieruje ci e na stronę o Niej
- po lewej stronie jest takie szare miejsce - "na fotkę", a pod tym , jako drugie: wyślij PW
- tam wpisujesz tytuł, treść w tym dużym okienku i zatwierdzasz wiadomość

Druga metoda, to
na samej górze w pasku jest Twoje wiadomości, klikasz tam
- po lewej stronie masz skrzynka odbiorcza, wysłane, wyślij nową wiadomość - klikasz
- w odbiorcy wpisujesz krupka, i reszta tak jak wyżej
 
Gosiu Kochana ja Ci bede mogla wyslac tak za okolo tydzien bo w tej chwili nie mam kasy na wysylke, bede miala okolo 9ego maja to wtedy Ci wysle, przeslij mi adres na priv :)
 
reklama
Do góry