reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba o interpretacje wyników nasienia - SCA

reklama
Tak to pierwsze badanie, może warto wykonać następne za jakiś czas.
Bardzo dobry wplyw na plemniki ma cynk, selen, l-karnityna. Wiele suplementów dla mężczyzn ma takie sklady wiec moze warto brac jedna tabletke w ktorej jest wszystko niz kilka tabletek roznych witamin[emoji5]
 
Myślę że nie ma co się martwić ... ale wciąż jestem z tego zdania ,że należy zrobić usg i posiew bo Asthenzoospermię może powodować stan zapalny w jadrach i stąd obniżoną ruchliwość. Ten szybki ruch masz 22% norma do 35% wedlug WHO. Później jest ruch postepowy wolny nie pamiętam norm i u Ciebie nie ma tych plemników stąd diagnoza Asthenzoospermi.

Nie noś obcisłych spodni żadnych telefonów laptopów na jadrach zero sauny ona wybija plemniki kąpiele ciepłe tzn leżenie w wodzie odpada i nam androloga powiedział aby po kąpieli polewać jądra zimna woda braliśmy profertil.

Następne badanie warto zrobić za 90 dni tyle trwa produkcja nowych plemników
 
Myślę że nie ma co się martwić ... ale wciąż jestem z tego zdania ,że należy zrobić usg i posiew bo Asthenzoospermię może powodować stan zapalny w jadrach i stąd obniżoną ruchliwość. Ten szybki ruch masz 22% norma do 35% wedlug WHO. Później jest ruch postepowy wolny nie pamiętam norm i u Ciebie nie ma tych plemników stąd diagnoza Asthenzoospermi.

Nie noś obcisłych spodni żadnych telefonów laptopów na jadrach zero sauny ona wybija plemniki kąpiele ciepłe tzn leżenie w wodzie odpada i nam androloga powiedział aby po kąpieli polewać jądra zimna woda braliśmy profertil.

Następne badanie warto zrobić za 90 dni tyle trwa produkcja nowych plemników
Nie nosze obcisłych spodni ani bokserek.. :( kąpiele gorące występowały przed badaniem bardzo często a nawet codziennie..zobaczymy co pokaże drugie badanie ..
 
Nie nosze obcisłych spodni ani bokserek.. :( kąpiele gorące występowały przed badaniem bardzo często a nawet codziennie..zobaczymy co pokaże drugie badanie ..
A to masz odpowiedź nie martw się wyniki na prawdę są w porzadku. To może już nie leż w tej wannie. Jeśli nie chcesz się faszerować tabletkami to jedź codziennie jakąś zieloną sałatkę mało męskie ale jak mus to mus pestki z dyni koniecznie ale nie prażone i orzechy brazylijskie 2-4 dziennie. Powtórz badanie za 3 miesiące jeśli dalej nie będzie super to pójdziesz do lekarza mój mąż miał wyniki duzo gorsze od Ciebie poszliśmy do urologa dostał zwykły biseptol antybiotyk bo miał stan zapalny. Po miesiącu wyniki nie były dobre były super mamy córkę . Powodzenia bez zamartwiania!
 
A to masz odpowiedź nie martw się wyniki na prawdę są w porzadku. To może już nie leż w tej wannie. Jeśli nie chcesz się faszerować tabletkami to jedź codziennie jakąś zieloną sałatkę mało męskie ale jak mus to mus pestki z dyni koniecznie ale nie prażone i orzechy brazylijskie 2-4 dziennie. Powtórz badanie za 3 miesiące jeśli dalej nie będzie super to pójdziesz do lekarza mój mąż miał wyniki duzo gorsze od Ciebie poszliśmy do urologa dostał zwykły biseptol antybiotyk bo miał stan zapalny. Po miesiącu wyniki nie były dobre były super mamy córkę . Powodzenia bez zamartwiania!
A to masz odpowiedź nie martw się wyniki na prawdę są w porzadku. To może już nie leż w tej wannie. Jeśli nie chcesz się faszerować tabletkami to jedź codziennie jakąś zieloną sałatkę mało męskie ale jak mus to mus pestki z dyni koniecznie ale nie prażone i orzechy brazylijskie 2-4 dziennie. Powtórz badanie za 3 miesiące jeśli dalej nie będzie super to pójdziesz do lekarza mój mąż miał wyniki duzo gorsze od Ciebie poszliśmy do urologa dostał zwykły biseptol antybiotyk bo miał stan zapalny. Po miesiącu wyniki nie były dobre były super mamy córkę . Powodzenia bez zamartwiania!
Wezmę te uwagi do diety, dziękuje
 
reklama
Mogę prosić o interpretację zaczynamy starania
 

Załączniki

  • Screenshot_20220221_073344_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20220221_073344_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    176,3 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry