reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o rade

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Witam!

Jestem tutaj nowa, postanowiłam założyć konto po przewertowaniu chyba miliona różnych wpisów.
Chciałam się Was poradzić co zrobić ... mianowicie...
W lutym tego roku miałam usunięty polip i od tamtego momentu zaczęliśmy się starać o małego robaczka. Niestety nie jest to takie szybkie jak niektórym się wydaje.
W maju miałam zatrzymanie okresu na półtorej miesiąca, okazało się ze winowajca była podwyższona prolaktyna. Obecnie zażywam dostinex i jest elegancka. Ostatnia miesiączka była 9 czerwca, 19 czerwca byłam na monitoringu i pęcherzyk był około 1cm. W pon 24 czerwca miałam bóle owulacyjne, w środę 26 czerwca byłam na kolejnym monitoringu i wyszło ze owulacja była. Robiłam test w 24dc i beta hcg i niestety nic nie wyszło :( w środę byłam ponownie na usg i nic nie było widać niepokojącego.... ani nie można potwierdzić ani zaprzeczyć ciąży... pobolewa mnie brzuch, główniej z tej strony gdzie była owulacja.... pytanie czy robić test już jutro ? Bo jutro spodziewany okres ma być ..... zaczynam być zrezygnowana :( pani doktor powiedziała ze jak się nie uda teraz to mój partner ma iść na badania :(
 
reklama
Rozwiązanie
Póki co zrobił usg i powiedział ze mam trójdzielna 8 mm śluzówkę wiec szykuje się do @. Powiedział że czasem kobieta raz w roku może nie mieć @ i jest to naturalne, powiedział ze 3 dni to nie panika. Kazał jednak wziasc ta luteinę i pisać do siebie koło 11-12 dnia i będziemy robić ten monitoring. W przyszły czwartek będą tez badani chłopcy wiec zobaczymy.
Zrob test w dniu spodziewanej miesiączki powinien byc wiarygodny.
Jesli chodzi o starania z od lutego to nie jest dlugi czas i tez jestem trochę zdziwiona, ze lekarz juz kazal robic badania. Oczywiście to dobrze, ale zazwyczaj zlecaja to po roku niepowodzen.
 
My tu wiem że o ciąże nie jest łatwo ;) ja starałam się 2 lata ,w tym 2 razy poroniłam , wiadome jest że ani tes ani lekarz ,przed spodziewaną @ ani nawet po niej nie zobaczy ciąży ,więc spokojnie , ja w dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszła blada 2 kreska ,poszłam na bete i było jasne , zrób sobie rano z 1 moczu , i trzymam kciuki aby się udało , mnie w udanym cyklu też kuło w lewym jajniku ,jak nigdy
 
Poczekaj jeszcze może i zrób za kilka dni jak okres się nie pojawi:)wiem ze przykre jest nie widzieć 2kreski ale za bardzo jak się starasz i pragniesz to nie wychodzi a badania jakieś robiliście?
 
reklama
Ja miałam cały panel hormonów robiony, jedynie prolaktyna była podwyższona ale od miesiąca ponad zażywam dostinex. Teraz będzie robił mój partner skoro się nie udało.... :( niestety czuje jakby @ zaraz miała się pojawić :( zrobiłam test pink super czuły, aczkolwiek o testach się tez naczytałam różnych historii już
 
reklama
Do góry