reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Prośba o wypełnienie ankiety

Dołączył(a)
14 Marzec 2007
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam. Mam do Was ogromną prośbę. Jestem studentka trzeciego roku Pedagogiki. Piszę prace licencjacką na temat stosowania kar i nagród, wobec dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poszukuje osób do badań. Jeśli jesteście chętni by wziąć w nich udział (chodzi o wypełnienie ankiety) bardzo proszę o podanie adresów na które mogę wysłać ankietę, lub o kontakt mailowy pod adresem adap_85@interia.pl Dzięki wielkie ze odzew bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam :-)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry