reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc, by nie odcięli nam wody.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No faktycznie ciężko macie. U nas też nie za wesoło, nie mogę sobie pozwolić na wakacje - jescze nigdy w życiu nei byłam z mężem na urlopie. Raz na wozie, raz pod wozem. Nie martw się. Może powinnaś zwrócić się o pomoc do rodziców,teściów. Wiedziałaś, że macie długi, to dlaczego zdecydowaliście się na wakacje z całą rodziną i prywatnego dentystę? Musicie nauczyć się liczyć swój budżet, wtedy jest o wiele łatwiej. Niestety, jak nie pozwala budżet z iektórych przyjemności trzeba rezygnować. Przykre, ale lepsze takie coś niż dołowanie z powodu długów. Życzę powodzenia!
 
Skoro Twój mąż pracuje, to jakim cudem dokonaliście takich zadłużeń?? ja wiem, że życie w dzisiejszych czasach jest ciężkie i drogie ale opłaty to podstawowa rzecz żeby potem nie było takich problemów jak teraz macie.
Wiem, że najniższa krajowa to nie są kokosy ale doliczając Twój wychowawczy i rodzinne myślę, że macie na miesiąc jakieś 2tysiaki, niejedna rodzinna która ma więcej dzieci niż dwójeczkę nie ma aż tyle i nie mają długów.
Powinnać racjonalnie przemyśleć i zrobić sobie a'la biznesplan czy dobrze gospodarzycie pięniędzmi.
 
pieszczoszka dzieki ;*
wpadlam w doła totalnego... i przez wypowiedzi dziewczyn na watku staraczek jeszcze bardziej...
nie znaja a oceniaja ludzi...

PROSZĘ O USUNIĘCIE WĄTKU
nie zniosę takiej krytyki...
 
pieszczoszka kiedyś musi być lepiej prawda? :sorry2:
dzięki że się odezwałaś...

sa dobrzy ludzie na świecie co pomagają... ale są jak widać i Ci co tylko krytykują nie znając sytuacji...
i to najlepiej za plecami...
 
Ostatnia edycja:
Naprawdę dziewczyny - jakby LArvunai chciała dostac opier... to by napisała w innym wątku a nie tutaj ! :wściekła/y::no:

Trochę kultury dziołchy bo mam ostatnio wrażenie że wątek pomocowy służy tylko do linczowania wedlug was nieudaczników - a nie o to chodzi ! :no:


niegospodarność może, złe wyliczenie może... ale skoro nie starcza na jedzenie czy rachunki bieżące to ja podziwiam larvunie ze się tutaj zgłosiła bo to wymaga trochę wysiłku by przyznać się przed sobą że nie daje sobie rady - więc wyluzujcie i jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to lepiej siedźcie cicho bo larvunia liczy na wsparcie a nie na zjechanie i zmieszanie jej z błotem.


Było już mówione ale :

- solidny budżet od do...każdy grosz i nie ma że nie wiadomo co gdzie idzie :tak:


Larvunia szyje piękne rzeczy i rózne użytkowe cuda :tak: Wbijajcie do niej na bloga i może komuś spodobają się słynne szyciaki :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry