reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla taty

Mkd92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Październik 2022
Postów
501
Cześć,
Piszę ponieważ szukam pomocy dla mojego taty!
6.07 lipca urodziłam pierwszego synka, to także pierwszy wnuk dla moich rodziców.
Niestety, mój tata nie zdążyl go poznać, 19.06 przeszedł rozległy zawał - był reanimowany prawie godzinę i wygrał życie. Niestety od tego czasu jest w śpiączce i nie wiemy kiedy się obudzi.
Zbieramy teraz pieniądze na jego leczenie, na rehabilitację i powrót do sprawności, żeby miał możliwość oglądania jak jego wnuk dorasta.

Bardzo proszę o wsparcie, udostępnienia, modlitwę!

Z góry dziękuję w imieniu swoim, mojej mamy i siostry, która za kilka dni również urodzi swoje pierwsze dziecko.

Linki do zbiórek:
 
reklama
Hejka, współczuję z całego serca sytuacji, w której się znaleźliście. Jakiś czas temu współorganizowałam zbiórkę na siepomaga na terapię dla mojego kuzyna: założyliśmy na fejsie grupę gdzie za niewielkie kwoty sprzedawaliśmy różne rzeczy na licytacjach. Jak ktoś coś wygrał to wpłacał na siepomaga. To były różne rzeczy, które na pewno macie w domu: książki, szkło, drobna biżuteria, ubrania, rękodzieło. Z czasem inne osoby spoza rodziny, które były w tej grupie wystawiały swoje rzeczy/usługi i tak uzbieraliśmy wymaganą kwotę. :)
 
Do góry