reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Poronienie?

Ewa3341

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2020
Postów
23
Dzień dobry mam pytanie, w piątek trafiłam do szpitala z krwawieniem w 4 tygodniu ciąży ostatnia miesiączka 06.05 choć była za szybko bo po 18 dniach a nie 26 jak zawsze to bywało, bhcg wynosiło 30 stwierdzili poronienie, kazali powtórzyć badanie bhcg żeby zobaczyć, czy prawidłowo spada oraz wysłali na kontrolę do ginekologa. Poszłam najpierw do ginekologa on także stwierdził, że poronienie, potem odebrałam wyniki i okazało się że bhcg wzrosło do 224 przez te 3 dni. Zadzwoniłam do ginekologa on nie wie o co chodzi i każe powtórzyć za 5 dni znów badanie bhcg. Czy jest jeszcze szansa, że jestem w ciąży? Bo już zupełnie nie wiem o co tu chodzi i się zadrecze czekając na kolejne badanie.
 
reklama
Rozwiązanie
Ci ludzie u mnie w pracy są nienormalni, albo mnie zwolnia, albo będą gnoic tak żebym sama się zwolniła...
Wiesz , że księgowa ,do której trafi to l4 musi zachować tajemnicę ona nie może odpowiadać powodu zwolnienia chorobowego. Kurde chora sytuacja ... jak by Cię zwolnili czy byli wobec Ciebie nie fear to poszla bym do psychiatry po zwolnienie na najbliższe pół by odpocząć psychicznie a w między czasie szukać innej pracy..... ja gdy poroniłam w 9tc a bylam juz w tedy od 6 tyg na l4 bylam też załamana... w pracy udawali, że nic się nie stalo... na dodatek koleżanka dowiedziała sie o ciąży w pracy każdy tylko z nią gadał Patrycja to Patrycja tamto przy mnie bylo to mega przykre. Wzięłam 4mc...
reklama
Dzień dobry mam pytanie, w piątek trafiłam do szpitala z krwawieniem w 4 tygodniu ciąży ostatnia miesiączka 06.05 choć była za szybko bo po 18 dniach a nie 26 jak zawsze to bywało, bhcg wynosiło 30 stwierdzili poronienie, kazali powtórzyć badanie bhcg żeby zobaczyć, czy prawidłowo spada oraz wysłali na kontrolę do ginekologa. Poszłam najpierw do ginekologa on także stwierdził, że poronienie, potem odebrałam wyniki i okazało się że bhcg wzrosło do 224 przez te 3 dni. Zadzwoniłam do ginekologa on nie wie o co chodzi i każe powtórzyć za 5 dni znów badanie bhcg. Czy jest jeszcze szansa, że jestem w ciąży? Bo już zupełnie nie wiem o co tu chodzi i się zadrecze czekając na kolejne badanie.
Przestałam krwawić, lecz zaczął mi lecieć taki wodnisty brązowy śluz, czy można kupić bez recepty luteinę na podtrzymanie i brać ja tak w razie co
Dzień dobry mam pytanie, w piątek trafiłam do szpitala z krwawieniem w 4 tygodniu ciąży ostatnia miesiączka 06.05 choć była za szybko bo po 18 dniach a nie 26 jak zawsze to bywało, bhcg wynosiło 30 stwierdzili poronienie, kazali powtórzyć badanie bhcg żeby zobaczyć, czy prawidłowo spada oraz wysłali na kontrolę do ginekologa. Poszłam najpierw do ginekologa on także stwierdził, że poronienie, potem odebrałam wyniki i okazało się że bhcg wzrosło do 224 przez te 3 dni. Zadzwoniłam do ginekologa on nie wie o co chodzi i każe powtórzyć za 5 dni znów badanie bhcg. Czy jest jeszcze szansa, że jestem w ciąży? Bo już zupełnie nie wiem o co tu chodzi i się zadrecze czekając na kolejne badanie.
Już wszystko jasne, dziś wynik bhcg 3090 jednak bolał mnie cały czas jajnik i dalej leciał brązowy śluz, a że wszyscy ginekolodzy już zamknięci po 15 bo po tej odebrałam wyniki, to poszłam na sor i dobrze, ze to zrobiłam, jestem w ciąży pozamacicznej i jutro zrobią mi operacje albo dadzą lekarstwo na usunięcie bo zagraża mojemu życiu ehh...
 
Przestałam krwawić, lecz zaczął mi lecieć taki wodnisty brązowy śluz, czy można kupić bez recepty luteinę na podtrzymanie i brać ja tak w razie co

Już wszystko jasne, dziś wynik bhcg 3090 jednak bolał mnie cały czas jajnik i dalej leciał brązowy śluz, a że wszyscy ginekolodzy już zamknięci po 15 bo po tej odebrałam wyniki, to poszłam na sor i dobrze, ze to zrobiłam, jestem w ciąży pozamacicznej i jutro zrobią mi operacje albo dadzą lekarstwo na usunięcie bo zagraża mojemu życiu ehh...
Ojejjjj przykro mi
 
Przestałam krwawić, lecz zaczął mi lecieć taki wodnisty brązowy śluz, czy można kupić bez recepty luteinę na podtrzymanie i brać ja tak w razie co

Już wszystko jasne, dziś wynik bhcg 3090 jednak bolał mnie cały czas jajnik i dalej leciał brązowy śluz, a że wszyscy ginekolodzy już zamknięci po 15 bo po tej odebrałam wyniki, to poszłam na sor i dobrze, ze to zrobiłam, jestem w ciąży pozamacicznej i jutro zrobią mi operacje albo dadzą lekarstwo na usunięcie bo zagraża mojemu życiu ehh...
jak soe czujesz
 
Fizycznie okey bo nie miałam operacji tylko podany lek i nic mnie już nie boli. Psychicznie gorzej nie dość że straciłam dziecko to stracę pracę jak dowiedzą się, że byłam w ciąży.. A w szpitalu nie chcą mi wystawić zwykłego zwolnienia tylko z kodem b..
Dlaczego by Cię mieli zwolnić??? Przecież to nie jest powód do zwolnienia?
 
reklama
Ci ludzie u mnie w pracy są nienormalni, albo mnie zwolnia, albo będą gnoic tak żebym sama się zwolniła...
Wiesz , że księgowa ,do której trafi to l4 musi zachować tajemnicę ona nie może odpowiadać powodu zwolnienia chorobowego. Kurde chora sytuacja ... jak by Cię zwolnili czy byli wobec Ciebie nie fear to poszla bym do psychiatry po zwolnienie na najbliższe pół by odpocząć psychicznie a w między czasie szukać innej pracy..... ja gdy poroniłam w 9tc a bylam juz w tedy od 6 tyg na l4 bylam też załamana... w pracy udawali, że nic się nie stalo... na dodatek koleżanka dowiedziała sie o ciąży w pracy każdy tylko z nią gadał Patrycja to Patrycja tamto przy mnie bylo to mega przykre. Wzięłam 4mc zwolnienia wróciłam do pracy w między czasie kupiliśmy mieszkanie zdala od tamtej miejscowości, zmieniłam prace i teraz jestem w 38tc . Głowa do góry. Uspokoj się i obmysl na spokojnie plan...
 
Rozwiązanie
Do góry