reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc z testami owu:)

Dołączył(a)
8 Styczeń 2022
Postów
1
Cześć dziewczyny :) jestem tu po raz pierwszy . Swoj post kieruje do Pań, które stosowały testy owulacyjne . Moje cykle są w miarę regularne . Najdłuższy z nich w przeciągu pół roku trwał 24 dni , zaś najdłuższy 28 dni . Miesiączkę miałam 28 grudnia , od 7 dnia cyklu robie testy owu . Do wczoraj były negatywne , chociaż byłam przekonana ze owulacje miałam 10 dnia , bo strasznie bolały mnie jajniki oraz miałam dużo śluzu przezroczystego , jednak nadal test owu był negatywny . W porównaniu do wszystkich innych -7 dnia druga kreska była najmocniejsza . Dziś mam 12 dzień cyklu i nie mam śluzu ani bólu , ale testy będę robić nadal . Moje pytanie brzmi , czy do owulacji mogło dojść mimo ze testy były negatywne czy po prostu bole owulacyjne i śluz mogły wystąpić wcześniej ? :)
 
reklama
Mogło. Testy owu w moim odczuciu nie sa nieomylne. Mialam taki cykl, ze wychodzily negatywne a poziom hormonow potwierdził owulacje. Pozytywne wyszly dopiero przy ciazy😅 Jesli zalezy Ci na tym, by wiedziec czy mialas owu mozesz zbadac progesteron, estriadol i lh :)
 
Do góry