reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę

Dołączył(a)
5 Maj 2020
Postów
6
Witam serdecznie. Mam mały problem w sumie bardziej zaklopotanie. Z moim byłym mężem staraliśmy się o dziecko przez 7 lat leczyliśmy się ale jednak nie dało to żadnego rezultatu. Aktualnie spotykam się z nowym partnerem jakoś szczególnie nie zwracamy uwagi na zabezpieczenia gdyż lekarz nie dał mi nawet cienia szansy na to że zajdę w ciążę. Jednak zbliża mi się termin drugiej miesiączki i poza bolącym podbrzuszem i dziwnym uczuciem w brzuchu którym towarzyszą plamienia delikatnie różowe nic się nie dzieje. Robiłam test w zeszłym miesiącu wyszedł negatywny czy to możliwe że wtedy było to za szybko? Dodam tylko że przedłużającym się brakiem pierwszej miesiączki nie przejmowałam się za bardzo gdyż tłumaczyłam to sobie stresem czy czymkolwiek innym. Poradzicie coś?
 
reklama
Tak te właśnie zrobię. Ale czy te plamienia i takie dziwne uczucia w podbrzuszu może oznaczać czy coś tam się rozwija? Dopytuje bo jak wspomniałam nigdy nie byłam w ciąży.
 
reklama
Do góry