reklama

Proszę o radę

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez gora, 22 Październik 2008.

1. gora

gora Zaciekawiona BB

Witajcie:happy:
    Ostatnio moja córka ma czasem w nocy silne krwawienie z nosa:baffled:. Trochę mnie to martwi bo dziecko śpi, nie ma wysiłku itp:-(. Czy może to świadczyć o jakiejś chorobie ??? Niewiem czy powinnam iść do lekarza (?) Mąż też czasem ma krwawienia ale to raczej po wysiłku. Początkowo myślałam że dziecko dłubie w nosie ale krwawienie się powtarza i jest silne:crazy:.
    Co o tym sądzicie ???

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Niespotkałam sie osobiście z takim przypadkiem,ale na twoim miejscu poszłabym do lekarza jak najszybciej.Nawet żeby upewnic się ,że to nic groźnego.Skoro piszesz,że to takie silne,upewnij sie u lekarza czemu tak jest.

3. reklama
  4. czechow

czechow Moderator

Zdecydowanie idź do lekarza. Na razie nie masz co się straszyć i stresować ale warto to sprawdzić. Ja będąc dzieckiem miałam krwotoki non stop i okazało się że raz mam problemy z krzepliwością krwi, 2 mam bardzo delikatne naczynka w nosie i jak tylko się zmęczę czy jest mi gorąco to one "pękają" i krwotok gotowy a trzy miałam odbiegające od normy wyniki w badaniu krwi.

5. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

mój synek również ma ten problem:baffled: w przyszłym tygodniu idę z nim do laryngologa i tobie również radzę iść do lekarza....
    u mnie początkowo też tylko nocą było krwawienie ale teraz niestety pojawia się częściej i to zazwyczaj jak mały ma katar bądź kaszel...podejrzewam że to chodzi o słabe naczynka....

6. gora

gora Zaciekawiona BB

Dzięki. Pujdę z nią do lekarza.
    To raczej nie jest normalne. Dziecko budzi mnie w nocy po husteczkę i mówi że ma katarek a jak zapaliłam światło to mało zawału nie dostałam bo buzię miała całą we krwi.

Poleć forum