reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę zajrzyjcie może znacie odpowiedź

Pierwszymaluszek

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2017
Postów
74
Witam,
Mam do Was pytanie, dostałam Luteinę na podtrzymanie ciazy biorę ja od 6 kwietnia ze względu na krótka szyjkę oraz na bardzo nisko Umieszczoną główkę córeczki, dziś mam 37+3 tc i zaczęłam dzień od toalety i tak dwa razy później rozwolnienie. Mała dziś jest bardzo aktywna, moje pytanie jest takie czy to mogą być oznaki zbliżającego się porodu czy przez luteinę nie ma możliwości bym urodziła przed zaprzestaniem jej brania ?
 
reklama
Nie zaszkodzi w żaden sposób. Ale zapytaj na wizycie czy rzeczywiście dalej ja musisz brać bo ja w 37 tyg odstawialam luteine przy skracającej się szyjce. Ona (progesteron) i tak parę dni jeszcze utrzymuje się w organiźmie a 37 tydzień to już donoszony dzidziuś:)
 
Nie zaszkodzi w żaden sposób. Ale zapytaj na wizycie czy rzeczywiście dalej ja musisz brać bo ja w 37 tyg odstawialam luteine przy skracającej się szyjce. Ona (progesteron) i tak parę dni jeszcze utrzymuje się w organiźmie a 37 tydzień to już donoszony dzidziuś:)
Bardzo dziękuję, jutro wizyta więc od razu będę pytać :)
 
Nie zaszkodzi w żaden sposób. Ale zapytaj na wizycie czy rzeczywiście dalej ja musisz brać bo ja w 37 tyg odstawialam luteine przy skracającej się szyjce. Ona (progesteron) i tak parę dni jeszcze utrzymuje się w organiźmie a 37 tydzień to już donoszony dzidziuś:)
A mogę zapytać u Ciebie ile czasu po jej odstawieniu minęło do porodu ?
 
2 tygodnie. Ja miałam też założony pessar i w równo 37 tygodniu odstawiłam luteine i ściągnął mi lekarz pessar - wtedy już na wizycie dowiedziałam się że mam 2cm rozwarcia:) i tak chodziłam jeszcze do 39+1tyg. Zaraz po ściągnięciu passata zaczęłam normalnie funkcjonować bo wcześniej prowadziłam leżący tryb życia. A przy pierwszej ciąży pomimo luteiny urodziłam w 36 tyg. Więc różnie to jest ;)
 
reklama
Ja odstawilam luteine w 35/6 urodziłam w dniu terminu:-) .
Plus ze latalam juz bo wcześniej tylko łóżko do 35.
No ale to zalezy bo kolezanka wcześniej urodziła .
 
Do góry