reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proteus mirabilis w szyjce macicy

Meguczi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2020
Postów
234
Hej Dziewczyny,

Znalazłam kilka tematów dotyczących tych bakterii w posiewie z moczu, ale nie z szyjki, dlatego chciałam zapytać Was czy może coś mi poradzicie.
W ramach przygotowania do sono hsg miałam robioną cytologię i wymaz z szyjki macicy. Nie mam jeszcze wyników cytologii, natomiast z szyjki wyszły nieliczne Proteus mirabilis. Dostałam właśnie telefon z przychodni żebym umówiła się na szybką konsultacje. Idę w piątek, ale do tego czasu będę się bardzo stresować.
Bonusowo (a jakże!) w poniedziałek chciałam testować i oczywiście myślę że mam "objawy" ciąży (ciągnięcie w dole brzucha - pewnie to ta bakteria). To mój jeden z nielicznych cyklów w którym owulacja była z jajnika z jajowodem (w czerwcu 2020 przeszłam cp z usunięciem jajowodu. Od tego czasu jajnik przy pozostałym jajowodzie milczał, owulacja była raczej z prawego, mimo stymulacji).
Czy podczas stosunku mogłam zarazić męża? Skąd bierze się ta bakteria?! Czy odkryta bakteria definitywnie wyklucza udany cykl? Chyba powinnam też zrobić posiew moczu?
Dajcie proszę znać jak coś wiecie ;)
Pozdrawiam was gorąco!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry