reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie ciąży luxmed

Dołączył(a)
13 Październik 2022
Postów
1
Chcę wykupić pakiet medyczny z usługą prowadzenia ciąży dostałam ostatnio odpowiedź w tej kwestii "Usługa obejmuje prowadzenie ciąży o przebiegu fizjologicznym przez Lekarza w ambulatoryjnych Placówkach medycznych wskazanych przez LUX MED zgodnie ze standardami LUX MED i składa się z czynnego poradnictwa zdrowotnego w zakresie fizjologii przebiegu ciąży i porodu."
Nie bardzo wiem jak to interpretować? Czy to wystarczy do prowadzenia ciąży czy nie warto brać takiego pakietu?
 
reklama
Ogólnie w ogóle bym się zastanowiła nad prowadzeniem ciąży w Lux Med
Z tego co wiem jedynie " w miarę" jest prowadzenie ciąży w szpitalu Medicover (nie w samej placówce)
 
Ogólnie w ogóle bym się zastanowiła nad prowadzeniem ciąży w Lux Med
Z tego co wiem jedynie " w miarę" jest prowadzenie ciąży w szpitalu Medicover (nie w samej placówce)
Prowadziłam ciążę w Lux Medzie i jestem zadowolona. Na badania prenatalne dostałam skierowanie do placówki specjalizującej się w tym temacie. Wszystkie niezbędne badania miałam wykonane, na każdej wizycie usg. W razie wątpliwości mogłam na czacie porozmawiać z położną lub ginekologiem. Wszystko pewnie zależy od placówki, lekarza.
 
Do góry