reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Prywatny żłobek - Opole

Dołączył(a)
17 Czerwiec 2008
Postów
4
Rozwiązania
0
Witam,
Parę tygodni temu urodziłam córeczkę. Kiedy byłam w ciąży zdecydowałam, że jak tylko odchowam córeczkę (kilka miesięcy) to zapiszę ją do żłobka i wrócę do pracy, czas pokazał, że się myliłam, gdyż żłobki są przepełnione a czas oczekiwania stale się wydłuża. Zauważyłam, że w Opolu nie ma miejsca dla maluszków, rodzi się bardzo dużo dzieci a życie zmusza matki do szybkiego powrotu do pracy. Ponieważ mam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zdecydowałam się na otwarcie prywatnego żłobka, w którym będę mogła jednocześnie pracować i opiekować się moją pociechą a jednocześnie pomóc innym rodzicom. Zamierzam wynająć odpowiedni lokal, który dostosowany zostanie do potrzeb naszych pociech, w którym będzie wesoło oraz bezpiecznie. Zaopiekuje się dziećmi, które nie mogą pójść do przedszkola, w wieku od 6 miesięcy do 2,5 roku. Godziny pracy dostosowane będą do potrzeb rodziców. Zależy mi na tym, aby stworzyć ciepłe i przytulne gniazdko, w którym każdy maluszek zostanie otoczony troskliwą opieką a każda mama chętnie zostawi swoje dziecko. Chciałabym się dowiedzieć czy w Opolu będą osoby zainteresowane tego rodzaju placówką, które zechcą posłać swoje maleństwa do prywatnego żłobka. Zanim otworzę ten żłobek proszę o informacje czy jest ktoś zainteresowaniu taką formą opieki dla swojego dziecka oraz ile byłby w stanie zapłacić? Od Państwa opinii wszystko uzależniam. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: anka_29@interia.pl. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i poświęconą uwagę.
 
reklama
Dołączył(a)
24 Sierpień 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
"Kierownikiem żłobka powinna być osoba posiadająca wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub inne wyższe mające zastosowanie przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych i co najmniej 3-letni staż pracy w zawodzie albo osoba posiadająca wykształcenie średnie medyczne i kurs specjalistyczny oraz co najmniej 6-letni staż pracy w zawodzie." wiec wyksztalcenie pedagogiczne jednak ci nie wystarczy
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry