reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeciwciała IgG IgM

KatJak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2020
Postów
1 891
Dziewczyny potrzebuje porady.
Ciążę pozamaciczna poroniłam 26.05
Od lekarza prowadzącego dostałam skierowanie na drożność jajowodow oraz badania przeciwciał IgG oraz IgM. Proszę powiedzcie czy jest sens robić teraz badania tych przeciwciał jeżeli upłynęło już tyle czasu od poronienia ? Oraz w jakim celu wykonywane są te badania ? Moja gin mnie nie poinformowała właściwie z czym to jest związane oraz kiedy mam je wykonac.
 

Załączniki

  • IMG_20200713_162533.jpg
    IMG_20200713_162533.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 115
reklama
Tak - jak najbardziej warto te badania zrobić.
Przeciwciała są czynnikiem ryzyka i sugerują możliwość powstania stanu zakrzepowego.
 
Tak - jak najbardziej warto te badania zrobić.
Przeciwciała są czynnikiem ryzyka i sugerują możliwość powstania stanu zakrzepowego.
A czy mogą być również przyczyną poronień ?
Tak - jak najbardziej warto te badania zrobić.
Przeciwciała są czynnikiem ryzyka i sugerują możliwość powstania stanu zakrzepowego.
A czy to może być przyczyną poronień ? Przepraszam jeżeli moje pytania wydają się dziwne ale tu jest tyle wątków i tematów w tym zakresie że zaczynam się gubić. Moja gin bagatelizuje moje dwa poronienia , a te badania wręcz na niej wymusilam żeby chociaż rozpocząć jakaś diagnostykę.
Poronienia miałam samoistne
Jakie badania podstawowe jeszcze mogę wykonać oprócz w/w ?
 
Nie zrobiłam tych badań jeszcze ale zrobiłam poziom homocysteiny. Wg norm w laboratorium mam za wysoki (15.9) . Co to może oznaczać ?
 
Do góry