reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przeciwciała IgG IgM

KatJak

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny potrzebuje porady.
Ciążę pozamaciczna poroniłam 26.05
Od lekarza prowadzącego dostałam skierowanie na drożność jajowodow oraz badania przeciwciał IgG oraz IgM. Proszę powiedzcie czy jest sens robić teraz badania tych przeciwciał jeżeli upłynęło już tyle czasu od poronienia ? Oraz w jakim celu wykonywane są te badania ? Moja gin mnie nie poinformowała właściwie z czym to jest związane oraz kiedy mam je wykonac.

Załączniki

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
65
Tak - jak najbardziej warto te badania zrobić.
Przeciwciała są czynnikiem ryzyka i sugerują możliwość powstania stanu zakrzepowego.

KatJak

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Przeciwciała są czynnikiem ryzyka i sugerują możliwość powstania stanu zakrzepowego.
A czy mogą być również przyczyną poronień ?
A czy to może być przyczyną poronień ? Przepraszam jeżeli moje pytania wydają się dziwne ale tu jest tyle wątków i tematów w tym zakresie że zaczynam się gubić. Moja gin bagatelizuje moje dwa poronienia , a te badania wręcz na niej wymusilam żeby chociaż rozpocząć jakaś diagnostykę.
Poronienia miałam samoistne
Jakie badania podstawowe jeszcze mogę wykonać oprócz w/w ?

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
65
Tak. Może to być przyczyna poronień.
Co do badań, to zajrzyj na wątek Link do: Badania Po Poronieniu
Tam wszystko powinnaś znaleźć. Badań można zrobić mnóstwo, a nie wiem co już robiłaś.

KatJak

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie zrobiłam tych badań jeszcze ale zrobiłam poziom homocysteiny. Wg norm w laboratorium mam za wysoki (15.9) . Co to może oznaczać ?

Do góry