reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

Fusiku, nie starzejesz się, tylko masz słodkiego, ślicznego synka, który zajmuje Ci troszkę czasu. Ja mam podobnie.
Ostatnio zamiast kina przerabiamy wszystko na dvd. Nawet to ma zalety. Można podczas seansu winka się napić.:-)
 
reklama
ja to ostatnio zupełnie jestem z tyłu, nic nie oglądam, nic nie czytam, niestety nie mam czasu, wolne chwile spędzam na bb;-)

ale polecajcie w końcu pojade na urlop to coś może zobacze albo przeczytam

no a shrek - obowiązkowo o ile bedą go jeszcze w sierpniu grali jak mąż wróci:tak::-)
 
No poza tym ze shrek jest bleeeeeeeeeeeeee to
lubuie klasyke literatury europejskiej ze wskazaniem na rosyjską a na urlop to chce cos lekkiego w stylu wlasnie tych ksiazek do torebki:-)
 
Sylwia, to idź do jakiegoś kiosku i rozejrzyj się za tą serią "Literatura na obcasach". Głównie to są książki polskich autorów, ale nie tylko. Ja przeczytałam kilkanaście utworów i z tego tylko ze 2 był kiepskie, reszta naprawdę przyjemna :-)
 
Ja bardzo lubie ksiazki Harlana Cobena-czyta je sie szybko i potrafia wywolac dreszczyk emocji...Paulo Coelho-tez godny polecenia:-)
 
Ja Wam powiem że Coben bardzo mnie wciągnął ale głównie pierwsze książki bo potem zaczął sie wg mnie powtarzać ten sam schemat...bardzo podobne - tzn można czytać ale na pewno nie jedną po drugiej - mnie to wtedy nudzi bo za podobne są...
Browna bardzo lubię - tez czytaąłm wszystkie -w ogóle lubię takie ksiażki do myslenia i z których można sie przy okazji czegoś dowiedzieć.
Czytałam tez wszystko Janusza Wiśniewskiego-bardzo lubię.
Ale oczywiscie lżejsze też się zdarzają - jesli ktoś lubi to polecam Joy Fielding (nie mylić z Helen Fielding - tą czytałam sporo lat temu, jak ttylko u nas się pojawiła, ale teraz już książki w stylu Bridget Jones bardzo mnie drażnią - zdecydowanie wyrosłam :))
Joy Fielding pisze takie psychologiczno-kryminalno-obyczajowe. Jest zawsze jakiś wątek sensacyjny ale do tego dużo aspektów psychologicznych, wątki damsko-męskie itd. Z tym że tez najbardziej wciągały mnie jej pierwsze powieści- najnowsze już trochę mniej (a czytałam wszystkie). No i często nie można sie domysleć rozwiązania-zakończenia, a jak się dużo czyta to to już potem człowieka drażni - że od razu się domyśla kto i co i jak to się skończy :) Myslę że Joy Fielding na wakacje byłaby ok (choć to oczywiście zalezy też od gustu)
Ale oczywiscie teraz i tak czytam dużo dużo niej niż przed Karolkiem i BB (kiedyś czas przeznaczony na forum szedł zazwyczaj na czytanie a trochę tego jest :))
a jeszcze w tamtym roku przeczytałąm taką książkę - dla nas w temacie Allison Pearson - Nie wiem, jak ona to robi - Merlin.pl
uśmiałam się nieźle, a zarazem zmusza do refleksji nad sobą;) (przeczytajcie komentarze babeczek które ją czytały) polecam :)
 
reklama
Ale fajny ten wątek :-) Baśka, nie czytałam jeszcze nic z Joy Fielding :szok:, więc jak najszybciej postaram się to nadrobić :tak: No i ta powieść Pearson czeka w kolejce.... Ostatnio też mam jakoś mniej czasu na czytanie... ciekawe dlaczego? :-D:-D:-D
 
Do góry