reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
Witam wszystkie październikowe mamuśki i ich małe pociechy :-) mam na imię Gosia, a mój Wojtuś urodził się 26.10.2006 r. Jesteśmy z Poznania i chętnie poplotkujemy z Wami... w końcu smutki i radości macie takie same, jak my
 
Witaj Goszula i rozgość sie - no to mamy rówieśków moja mała też z 26-10
 
Hej Rudykocie 2 ! Franuś to najpiękniejsze imię :) też zastanawiam się nad datą imieninek- teraz w styczniu są 2 razy (24 i 29) i byłoby fajnie, bo karnawał. czerwiec, wiadomo, pięknie, ale te główne imieniny są chyba w łaśnie w październiku...? trochę kiepsko- parę dni od urodzin.
a skąd jesteś, październikowa Mamo? my z okolic wwy
 
hej - Inka - my jesteśmy z okolic Poznania, mieszkamy we Wronkach na skraju Puszczy Noteckiej, do Poznania mamy ok 50 km. A imieninki Franiowi będziemy chyba wyprawiać w czerwcu:-D:-D:-D
Dziś Franio kończy 3 miesiące:-D:-D:-D
 
całuski dla Frania z Puszczy Noteckiej! zazdroszczę Wam miejsca... Mazowsze jest nudne do bólu, puszcze tylko z nazwy. Mój Franeczek jest starszy: 3 m-ce i 3 tygodnie :-) i duży się urodził- 4,8kg i 60cm, a podobno każde kolejne ciut większe :baffled:
 
Hej dziewczyny, chetnie do was dolacze :-) zgadzacie sie ? ;-)
Moj synek ma na imie Enzo, urodzil sie 18.10.2006r ma teraz 7.800 kg i 66.5 cm. Pozatym grzeczny z z niego chlopak, spi ladnie w nocy, potrafi sie sam zabawic i oglnie nie stwarza problemow.

Pozdrawiamy.
 
reklama
Do góry