reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

Witajcie,
pozwólcie, że nie przedstawię się "dokładnie" - mój ex niestety ma różne pomysły, także w necie.
Mam dwoje dzieci, jedno w podstawówce, drugie w żłobku. I ogromne problemy z ojcem dzieci - obrażalskim, niedojrzałym emocjonalnie (chyba)przemocowcem psychicznym. Gdyby ktoś mógł polecić sensownego psychologa dziecięcego w Krakowie, który pomoże rozwiązać problem kontaktów ojca z dziećmi, to proszę o kontakt!
Pozdrawiam wszystkich!
 
reklama
Witajcie,
pozwólcie, że nie przedstawię się "dokładnie" - mój ex niestety ma różne pomysły, także w necie.
Mam dwoje dzieci, jedno w podstawówce, drugie w żłobku. I ogromne problemy z ojcem dzieci - obrażalskim, niedojrzałym emocjonalnie (chyba)przemocowcem psychicznym. Gdyby ktoś mógł polecić sensownego psychologa dziecięcego w Krakowie, który pomoże rozwiązać problem kontaktów ojca z dziećmi, to proszę o kontakt!
Pozdrawiam wszystkich!
Witam i zapraszam na Codzienne rozmowy :)
z psychologiem nie pomoge,choc sama sie tez rozgladam,tylko pod innym problemem
corcia idzie rok wczesniej do szkoly?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :) Jestem samotną mamą 9-letniego cudownego syna. Wychowuję go sama od początku i był to mój wybór ... "tato" nie był wart bycia tatą :crazy: Decyzja chyba właściwa, bo do dziś nie przyszło mu do głowy poznać swoje dziecko. Potem różne zawirowania związkowe, mężczyzna który obiecywał złote góry, ale zawiódł .... aż w końcu znów jestem tylko ja i Młody. Próbujemy właśnie wszystko ułożyć sobie od nowa we dwoje.

Tyle chyba wystarczy, bo reszta pewnie wyjdzie i tak w trakcie :)

Kiedyś byłam członkiem innego forum dla smotnych rodziców, ale miałam trochę zawirowań i wykasowałam swoje profile netowe, dlatego wracam jako początkująca internetowa samotna mama :)
 
Witajcie :) Jestem samotną mamą 9-letniego cudownego syna. Wychowuję go sama od początku i był to mój wybór ... "tato" nie był wart bycia tatą :crazy: Decyzja chyba właściwa, bo do dziś nie przyszło mu do głowy poznać swoje dziecko. Potem różne zawirowania związkowe, mężczyzna który obiecywał złote góry, ale zawiódł .... aż w końcu znów jestem tylko ja i Młody. Próbujemy właśnie wszystko ułożyć sobie od nowa we dwoje.

Tyle chyba wystarczy, bo reszta pewnie wyjdzie i tak w trakcie :)

Kiedyś byłam członkiem innego forum dla smotnych rodziców, ale miałam trochę zawirowań i wykasowałam swoje profile netowe, dlatego wracam jako początkująca internetowa samotna mama :)
Witam i zapraszam na Codzienne rozmowy
twoj syn,to juz dyzy chlopak
 
Witajcie, witajcie :) Pewnie zajmie mi trochę czasu zapoznanie się z Wami i Waszymi problemami, radościami i innymi, którymi dzielicie się na tym forum :) Losy samotnych rodziców są zwykle trochę podobne do siebie, więc liczę na dobrą, wartościową i długą znajomość :)
 
reklama
Do góry