reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedstawmy sie

To i ja sie przedstawie:)
imię:
Ania
wiek: 28

skąd:Wawa -- Matera (peryferie:))

związek:
maz misto Wloch/Holender
dzieci:
Flavio, juz 9 miesiecy!:-)
praca
: historyk sztuki po Tor Vergata w Rzymie, praca w biurze turystycznym, a teraz w domku siedze z synkiem:-D
we Włoszech od: 2004 roku
 
reklama
Imie:Kasia
wiek:43
skad:Radom - przez 14 lat Caserta i Rzym,od 4 lat znowu Polska -Racibórz
zwiazek:od 20 lat cały czas ten sam Italiano
dzieci:12 letnia Roberta i 8 letni Paolo Alberto
praca:lekarz
we Wloszech:przez 14 lat od 4 lat znowu w polsce prawdopodobnie przejsciowo
 
[h=2]
icon1.png
[/h]
imie Magdalena
wiek(1984)
skad(Krakòw-Italia,Bari Puglia)
zwiazek(zwiazane z Wlochem)
dzieci(1,6miesiecy urodzonaw 2011)
praca(macierzynski)
 
IMIE : Agnieszka
WIEK : 32
SKAD : Chelm - Polska, Ferrara- Italia
ZWIAZEK : maz polak
DZIECI : coreczka Alexandra
PRACA : obecnie nie pracuje
 
imie: Zuzanna
wiek(rok urodzenia): 1975
skad(Polska-Italia,region): Siemianowice Sl - Lodi (wczesniej Lomazzo - CO i mediolan)
zwiazek(mezatka itp.,maz pochodzenie): compagno Lorenzo, lodigiano
dzieci(ile,wiek-rok urodzenia): Amelia ur. luty 2010 i Ettore ur.czerwiec 2011
praca: sekretarka w biurze projektow
w ITA od 1997
 
Hej! Witam Was z Mediolanu (a bliżej: Cusano Milanino)! Nazywam się Natalia, mój marito to italiano vero :) Mamy 6-cio miesięczną córcię Anastazję. Mam 25 lat, pracuję zdalnie przez Internet. A jestem z Wrocławia. Zapraszam mamy, które są w pobliżu do kontaktu :)) Pozdrawiam!
 
reklama
Jestem Maja:-) Od 2,5roku w malzenstwie z Grzesiem, mamy 3,5-miesieczna Weroniczke, pochodzimy z Wroclawia i od 2miesiecy mieszkamy w Padwie bo Grzes dostal sie tu na doktorat z matematyki:-) Ja mam licencjat z dietetyki i fizjoterapi, w trakcie magisterki z dietetyki urodzilam Weroniczke i wyjechalam do Wloch:-) Nie wiem czy kiedys dokoncze, chcemy miec duza rodzinke :p jest tu jeszcze ktos??
 
reklama
Do góry