reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2012
Postów
12
Mam pytanie do mam grudniaczków 2010 które jeszcze sa z dzieciaczkami w domu kiedy zamierzacie posłać swoje pociechy do przedszkola czy od przyszłego roku czy dopiero w 2014. Sama sie zastanawiam, bo urlop wychowawczy kończy mi się w 2014 i nie wiem czt=y zostac z małym w domu i później go puścić (grupa będzie wtedy już zgrana i on w nia wejdzie) czy skrócić urlop wychowawczy i puścić go w przyszłym roku, żeby od początku był z tymi samymi dziećmi. ja bym wolała zostac z nim dłużej ale zastanawiam sie co lepsze dla dziecka.
 
reklama
Na pewno będzie to wrzesień 2013 :) Właściwie myślałam o lipcu przyszłego roku- potem miesiąc wakacji i znowu do przedszkola. Tyle że u mnie jeden syn już chodzi do przedszkola i przez rok będąjeszcze razem.Wg mnie 3 latek się w domu po prostu nudzi. U mnie 4 latki które pierwszy raz szły do przedszkola trafiły do grupy maluchów, a za rok znowu nowa grupa -5latki. Strasznie to głupie ale już tak u mnie jest.Wychowawczy możesz
 
O matko to już czas o przedszkolu myśleć.... Ale mój Hubcik jeszcze malutki ;-) Kurcze ale ten czas ucieka. Nie wiem tylko czy moje leniwe dziecko opanuje wołanie siusiu przez najbliższy rok, bo ostatnio mu się nie chce i leje w majtki ;/
 
Do góry