reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Przedszkole prywatne w cenie państwowego

Dołączył(a)
18 Maj 2014
Postów
4
Rozwiązania
0
Generalnie mi jest obojętne czy przedszkole jest prywatne czy Państwowe. Ważna jest jakość. Powiem tylko, że moje dzieci na początku chodziły do przedszkola państwowego, a nawet do dwóch. I powiem wam, że tam ludzie są bo są, rodzic jest złem koniecznym. Często niczym się nie przejmują bo najnormalniej w świecie, tak wynika z moich obserwacji, osoby pracujące na Państwowej posadzie, zwłaszcza po znajomości nie boją się że zostaną zwolnione. Po za tym ciągłe dofinansowanie przedszkola mnie dobijało, a to 2 złote na papier, a to 5 złotych na toner, i tak raz dwa razy w tygodniu. Po za tym te przedszkola nie są wcale tańsze. Co miesiąc dopłacam po 500-600 pln za jedno dziecko. Wycieczki jak były raz w miesiącu to było dobrze, jakieś dodatkowe zajęcia były koszmarnie drogie. W końcu się zbuntowałam, zabrałam dzieci do Centrum Małego Człowieka, i teraz jest dobrze. Cala trójka tam chodzi, nie muszę się przejmować, że co chwile jakieś dopłaty, co tydzień dzieci jeżdżą na wycieczki, chodzą na basen, mają tam świetnych animatorów. Ale to co mnie tam urzekło to fakt, że maja niesamowicie wielka ofertę poza przedszkolną. No bo jakie znacie inne przedszkole, które organizuje rodzinne roboty, imprezy urodzinowe dla dzieci i takie tam. A kasowo wychodzi praktycznie to samo co w prywatnych. Biją wszystkie Państwowe przedszkola na głowę. Pozdrawiam
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry