reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

przedszkole we wroclawiu

Rozwiązania
0
polecam bardzo przedszkole we wroclawiu jest to p[rzedszkole integracyjne wiec dzieci maja mozliwosc od najmlodszych lat akceptowania dzieci chorych jest to nowe przedszkole ma wszystko co potrzeba jest winda sala gimnastyczna wszyscy lekarze tkj psycholog logopeda itd...sale komputerowe naPRAWDE SUPER WIEM bo moja MAMAjest dyrektorem tego przedszkola

reklama
Rozwiązania
0
A tak z ciekawosci zapytam. Ile kosztuje to przedszkole?

Rozwiązania
0
Chyba sie juz nie dowiemy. Raczej kiepska reklama, bo nawet dokladnie nie wiadomo czego :-/

reklama
Rozwiązania
0

> Ale dowiecie się o Klubie Krasnoludka!
> Mój synek tam chodzi i jest super! :-)

> czy ta strona jest aktualna? Bo chyba jestem zainteresowana a nie mam jak (chwilowo) wyrwać sie z domu.

Aktualna jak najbardziej.

- jerry

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aga6 Potrzebuję porady 13
WioWik Mamy pracujące 0
S Ogłoszenia Szczecin 0
marta18691 Ogłoszenia tylko tutaj 11

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania