reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedszkolne sprawy

Staś dzisiaj nie idzie do przedszkola, bo załapał zapalenie jamy ustnej,

zapalenie jamy ustnej brrrrrrrr współczuję, pamietam, ze u nas to był koszmar, gorączka, mała nie chciała nic jeść, nic pić...pamiętam, że karmiłam ją palcem (oblizywała mój palec zamoczony w serku) inaczej nie dawało rady. Tyle tylko, że Daria była wtedy sporo młodsza.

A jak płacicie opłątę? W przedszkolu czy na konto biura edukacji?

Ja płacę w przedszkolu chociaż na konto też można (tyle, że u nas to przedszkole niepubliczne)
 
reklama
U nas jet tak że tą stałą płącimy na konto i wydruk (niekoniecznie oficjalne potwierdzenie) przynosimy i płacimy jedzenie, komitet i zaj dodatkowe.
Co przedszkole to inny system.
A i nie wiem czy pisałąm ale jak dziecko chodzi do 5ciu godzin to nie płaci się stałej w ogóle.
 
AsiaKC to jest chyba ogólne zarządzenie, że do 5 godzin za darmo (tylko posiłki wtedy trzeba uiszczać), ale u nas jak składało się papiery do przedszkola to trzeba było określić ilość godzin i pierwszeństwo mają dzieci, które zostają na więcej niż 8 godzin, a przy ponad 4 dzieci na jedno miejsce to nie wyobrażam sobie, żeby przyjeli jakiekolwiek dziecko, które w papierach miało mniej niż 8 godzin.

Za to teraz widziałam ogłoszenie, że 2 przedszkola w okolicy organizują darmowe zajęcia dla 5 latków.
 
Rudson cieszę się, że przepraszasz. Zdajesz sobie sprawę, że Twoje posty są niezgodne z regulaminem?
Od takich postów są odpowiednie działy i nie wolno ich pisać gdzie popadnie na forum.

Twój cel jest szczytny, ale na drugi raz po prostu wyślij prośbę do admin o umieszczenie ogłoszenia i ona to zrobi we wszystkich tematach.
 
Przepraszam j@god@ ...jakoś nie zdałam sobie sprawy że faktycznie można prościej i lepiej :tak::tak:...nie miej mi za złe.
Zgłoszę się z prośbą do admina :tak::tak:..już więcej nie przeszkadzam
 
Witam wszystkie mamusie moj synek chodzi do przedszkola w Irlandii na 2.5 godziny dziennie i jest strasznie zadowolony za rok ma miec 5 godzin... Nie placimy za to nic jedynie za sniadania pare groszy... no i jakies dodatkowe zachcianki typu wycieczki czy zdjecia...
 
reklama
Do góry