reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy kulinarne Marcowych Mamusiek

Fusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2010
Postów
182
Miasto
nibylandia(Katowice)
jako ze już niedługo-jeszcze niecałe 9 miesięcy będziemy mogły jesć prawie wszystko a potem zacznie sie karmienie i dieta którą powoli będziemy rozszerzać, do tego szaleją w nas smaki i zachcianki proponuje temat gdzie możemy dzielic się przepisami -tymi prostymi i bardziej wyszukanymi
 
reklama
Dziś na śniadanie zrobiłam serek biały z pomidorami, ogórkiem i cebulką i odrobiną śmietany. Do tego sól i pieprz. Mniam! Lekkie i zdrowe;)
 
Zoszka mi lekarz również powiedział ażeby jeść nabiał i rybki bo to zdrowe dla naszych fasolek...mam narazie manie śledzi aczkolwiek moje mdłości dają się we znaki :) jak coś fajnego wymyślę to dam znać:)
 
Przepis na placuszki ziemniaczane na słodko

-placki ziemniaczane( kazdy wie jak sie chyba robie)
-0,5kg truskawek lub malin( rozgniesc w miseczce i zasypac cukrem az sok puszczą)
-bita smietana 30-36 ubic na sztywno z cukrem pudrem

na gotowe placki nalozyc owoce i polac smietaną to wszystko!!!!!!
niebo w gebie
 
a ja polecam naleśniki z farszem: brokuły(takie leciutko rozgotowane żeby można było widelczykiem ciut rozdrobnić) + jajko na twardo (pokrojone w kosteczkę) + starty ser żółty. Mówię wam...naleśniki pychotka :-)
 
hmmm... mleko+mąka+1lub2jaja+troszkę soli i to wszystko wybełtać ... składniki dodaje na oko:-) tak by uzyskać konsystencję śmietany. Myślę ze to jest taki najbardziej standardowy przepis na naleśniki.
 
dobry pomysł z tymi przepisami
pinka25 muszę koniecznie wypróbować te placki,smaka mi narobiłaś:-) a fasolka ssie mnie od samego rana;-)
 
reklama
Do góry